День перемоги, Козловський
День перемоги, Козловський golos.ua

"Зробив усе правильно": Козловський прокоментував виступ у Москві до 9-го травня

Співак каже: принциповою умовою виступу в Москві було, щоб його оголосили як заслуженого артиста України

Відомий український співак Віталій Козловський підтвердив: брав участь у концерті до Дня Перемоги в Москві. Про таке він написав на власній сторінці у Facebook.

При цьому, виконавець заявив, що "завжди був патріотом своєї країни і залишається ним", а  цькування  не боїться. Свій виступ на концерті в російській столиці Козловський коментує так:

"За останні 4 роки я жодного разу не виступав в Росії і вважаю це недопустимим зі зрозумілих на те причин. Але коли від українців, які живуть у Росії, отримав запрошення виступити на концерті з нагоди Дня Перемоги – після тривалих сумнівів погодився. Я вшанував ветеранів там, де мене хотіли почути та з іншої нагоди цього виступу я б собі не дозволив. Переконаний, що ветерани в Москві такі ж, як і в Києві – вони разом пройшли страшну війну, перемогли в ній, заплативши дуже дорогу ціну. Вони йшли до кінця, не ділили себе на нації, це їх пам`ять. І вони заслуговують на те, щоб прожити свої останні роки гідно, відчуваючи нашу вдячність. Протистояння політиків (саме політиків, а не простих людей!!!), яке відбувається нині і призводить до нової війни та смертей моїх земляків – це страшно, але це не має нівелювати історію та подвиг тих, хто переміг у 1945-му. Не має ставати на заваді порозумінню людей адекватних та думаючих.Тому я не відмовився від цього виступу. І коли під час концерту отримав записку "Украина, мы тебя любим! Пусть всегда будет мир!", я зрозумів, що зробив усе правильно", – зазначив співак.

Він також пригадав, що неодноразово виступав у зоні АТО, пишається званням заслуженого артиста України і наголосив: "Принциповою умовою мого виступу в Москві було – щоб саме так мене оголосили, щоб я мав можливість спілкуватися зі сцени саме як Український артист і просувати українську ідею і нашу правду простим людям".

Також Козловський додав: "Вважаю, що донести правду щодо своєї країни і свого народу в такий спосіб, сказати відкрито на площі перед людьми – це не зрада. Зрада – піддаватися істерикам, "бити" один одного, цькувати і затишно себе почувати в атмосфері ненависті та пошуку серед своїх тих, кого можна звинуватити у всіх гріхах". 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Ювілей Ніни Матвієнко: на "Алеї зірок" з'явилася іменна зірка народної артистки

Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
Ніна Матвієнко на Алеї зірок
/
Ніна Матвієнко на Алеї зірок

Попередній матеріал
Поблизу Львова невідомі спалили табір ромів
Наступний матеріал
Нацбанк випустить пам’ятну монету, присвячену копанню картоплі – фото
Loading...