Twitter / Sean Spicer

ЗМІ розкрили подробиці телефонної розмови Трампа та Путіна

  Одним із питань переговорів, за даними джерел Reuters, був договір про ядерне роззброєння

  У ході першої телефонної розмови з президентом РФ Володимиром Путіним президент США Дональд Трамп розкритикував договір про ядерне роззброєння. Зокрема, він назвав його вигідним тільки Росії. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Reuters.

  Як зазначається, деталі розмови агенції розповіли джерела в адміністрації президента США, а також колишній американський чиновник, обізнаний у цій темі.

  Як повідомили джерела, коли Путін порушив питання про можливе продовження договору від 2010 року, відомого як СНО-3, Трамп зробив паузу і запитав у своїх помічників, що це взагалі за договір. "Після отриманих пояснень Трамп заявив, що договір був однією з невдалих угод, укладених адміністрацією Барака Обами", – йдеться в повідомленні.

  Крім того, зазначається, що Трамп також говорив з Путіним про власну популярність.

  Додамо також, що Білий дім відмовився від коментарів, пославшись на вже оприлюднену інформацію щодо підсумків телефонної розмови. У Кремлі також відмовились надавати коментар з цього питання. 

  Як повідомляв 5.UA, 28 січня Трамп провів телефонну розмову з Путіним. Розмова тривала 40 хвилин. За наявною інформацією, лідери країн не сказали жодного слова про санкції. А от зміст переговорів лишився невідомим широкому загалу.

  Зазначимо, що 7 лютого Трамп заявив, що "не знає Путіна і не має ніяких справ у Росії".

  Попередній матеріал
  Протидія хакерам, "зеленим чоловічкам" і пропаганді: НАТО проведе спільні навчання з Україною
  Наступний матеріал
  У Дніпрі СБУ зловила на хабарі прокурора місцевої прокуратури