5.ua

Зеркаль: Євросоюз не скасує санкції, доки Україна не отримає контроль над кордоном із РФ

  Читайте по-русски
  Зеркаль заявила, що в ЄС розуміють: як тільки знімуть санкції без встановлення контролю над кордоном, "почнеться нова вакханалія"

  Європа не збирається знімати санкції з РФ до встановлення Україною контролю над кордоном із Росією на Донбасі. Про це розповіла ексзаступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль в інтерв'ю виданню "Гордон".

  "Європа не скасує санкції з РФ, поки не буде контролю над українсько-російським кордоном... Вони розуміють, що як тільки знімуть санкції без встановлення контролю над кордоном, почнеться нова вакханалія, навіть якщо там якимось дивом відновиться мир і благодать", – сказала вона.

  Зеркаль також висловила думку, що для закінчення війни на Донбасі можуть знадобитися роки.

  Вона сказала: "Досвід усіх конфліктів у Європі та не тільки говорить: мирний процес, який стосується reconciliations (примирення – ред.), – це роки, роки... Цей процес повинен бути продуманий і спланований до найдрібніших деталей, а також вимагає витримки та розуміння, що завжди хтось буде "ображений".

  Довідка. У липні 2014 року Європейський Союз запровадив економічні санкції проти Росії за незаконну анексію Криму і дії по дестабілізації на сході України. У вересні 2014 року ці санкції були посилені. У березні 2015 року Європейська рада пов'язав дію обмежувальних заходів із невиконанням Росією Мінських домовленостей. З того часу кожні пів року ЄС розглядає питання про продовження економічних санкцій проти РФ.

  Як повідомляв 5.UA, у Сенаті США опублікували законопроєкт щодо "пекельних санкцій" проти Росії.

  Попередній матеріал
  Окупанти випустили 30 мін по позиціях ЗСУ під Оріховим
  Наступний матеріал
  Керівництво ДПС Одеської області усунули від виконання обов'язків