.
. відкриті джерела

Зеленський збирається відповісти на "статтю Путіна" про Україну – подробиці

Читайте по-русски
Якщо президент РФ почав писати українською, "значить ми все правильно робимо", зауважив гарант

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не мав часу ознайомитися повністю зі "статтею Володимира Путіна", але ті частини, які він прочитав, "свідчать про неабияку роботу". Зеленський також готовий надати Путіну матеріали для ще однієї статті й обговорити з ним тези вже оприлюдненої. Про це гарант сказав під час пресконференції в межах форуму "Україна 30. Гуманітарна політика", пише "Укрінформ".

Зеленський сказав: "Приємно, що людина знає українську мову... Якщо президент Російської Федерації почав писати українською, значить ми все правильно робимо".

І додав: "Я побачив там глибоку роботу. Дійсно, президент Російської Федерації витратив багато часу, тому що там архівної роботи дуже багато. Я можу тільки позаздрити, що президент такої великої держави може собі дозволити стільки часу витратити на такий об'єм, таку детальну роботу". 

Стосовно тези від Російської Федерації, що українці і росіяни "братський народ", Зеленський зауважив: "Нас забувають, коли ми говоримо про перемогу над фашизмом, про Другу світову війну і скільки втрачено було життів українців. І згадують в інших випадках, що ми братський народ. Я скажу по-російськи: Это не по-братски, так поступать. Больше похоже на Каина и Авеля. Тому ми обов'язково проаналізуємо цю статтю, як тільки я знайду час".

Зеленський також пообіцяв проаналізувати і дати відповідь на статтю президента Росії Володимира Путіна про Україну.

"Ми обов'язково проаналізуємо цю статтю, як тільки я знайду час, детально почитаємо. Якщо потрібно, щоб ця стаття знайшла відповідь. Вона ж нібито написана й українською, значить потрібно, щоб ми щось відповіли, подумаємо", – сказав гарант.

Як повідомляв 5.UA, соцмережі бурхливо відреагували на "статтю Путіна" українською мовою. Стаття починається з традиційного твердження Путіна, що нібито "росіяни й українці – один народ". Статтю опублікували українською та російською мовами на сайті Кремля.

Попередній матеріал
СБУ схопила російського шпигуна на Кіровоградщині
Наступний матеріал
Правоохоронці затримали військовослужбовця, який, імовірно, вистрілив у 9-річного хлопчика
Loading...