Володимир Зеленський
Володимир Зеленський Facebook / Офіс Президента України

Зеленський затвердив рішення РНБО про "неможливість проведення переговорів" із путіним

  Читайте по-русски
  Також Кабміну доручено забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні

  Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення РНБО про неможливість проведення переговорів із путіним. Про це йдеться на сайті глави держави.

  Йдеться про Указ президента про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 вересня "Щодо дій України у відповідь на спробу російської федерації анексувати території нашої держави, з метою гарантування безпеки євроатлантичного простору, України та відновлення її територіальної цілісності".

  Документ датований 30 вересня і набирає чинності з дня його опублікування.

  У першому пункті рішення йдеться: "Констатувати неможливість проведення переговорів із президентом російської федерації в.путіним".

  Також РНБО вирішила схвалити текст Спільного звернення президента України, голови Верховної Ради України та прем'єр-міністра України до Організації Північноатлантичного договору.

  "Кабінету Міністрів України підготувати пропозиції щодо багаторівневої системи гарантування безпеки на основі багатосторонніх і двосторонніх угод України, які спрямовані на доведення оборонного потенціалу України до рівня, що забезпечуватиме гарантовану відсіч збройній агресії російської федерації, посилення військової підтримки України з нарощування її оборонних спроможностей, сприяння розвитку оборонно-промислового комплексу і суттєвого збільшення масштабу та обсягів індивідуальної і колективної підготовки українських військовослужбовців", – йдеться в 3 пункті.

  Також Кабміну доручено забезпечити посилення обороноздатності України шляхом збільшення постачання військово-технічної допомоги Україні.

  Водночас Верховній Раді рекомендовано з метою підвищення стійкості держави прискорити прийняття відповідних законопроєктів щодо належного санкційного та іншого реагування на ескалацію з боку російської федерації. 

  Нагадаємо, Україна в змозі досягти низки ключових військових цілей і зміцнити свої позиції в боротьбі з російськими окупантами ще до зими. Про це заявила куруюча в Пентагоні питання міжнародної безпеки Селест Волландер.

  Попередній матеріал
  Підтримка українців вступу до НАТО – найвища за всю історію спостережень – нове опитування
  Наступний матеріал
  ЗСУ зайшли у Новопетрівку на Херсонщині та Борову – на Харківщині – deepstate
  Loading...