Зеленський у Ватикані
Зеленський у Ватикані president.gov.ua

Зеленський попросив Папу Франциска про допомогу зі звільненням бранців

  Читайте по-русски
  Нині український президент перебуває з візитом у Ватикані

  Допомоги у звільненні українських бранців, яких нині незаконно утримують на тимчасово окупованих територіях України та в Росії, – попросив президент Володимир Зеленський у Папи Римського Франциска. Про це написав на своїй сторінці у Twitter.

  Нині український лідер перебуває з візитом у Ватикані. Під час аудієнції у Папи Римського говорили про мир не лише в Україні, а й в усьому світі. Понтифік зазначив, що робитиме все можливе задля цього.

  "Понтифік робить усе можливе для досягнення миру та гармонії в усьому світі. Через 2 місяці після "Норманді" в Парижі я просив допомогти зі звільненням українців, полонених на Донбасі, в Криму та в Росії. Натхненний нашою розмовою про мир в Україні", – написав президент.

  У межах візиту до Ватикану Зеленський також зустрівся і з державним секретарем та секретарем із міждержавних відносин Святого Престолу.

  Нагадаємо, напередодні Зеленський та прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте під час зустрічі в Римі обговорили деталі справи затриманого в Італїї бійця Нацгвардії Віталія Марківа.

  Попередній матеріал
  В туалеті одеської мерії знайшли пакет із 28 тис. грн.
  Наступний матеріал
  Майже мільйон: застосунок "Дія" б'є рекорди завантажень
  Loading...