5 канал

"Збагачення Дейдея": НАБУ оприлюднило стенограму та відео допиту у справі

Саме ці матеріали було представлено на засіданні Регламентного комітету ВР 3 липня

НАБУ та САП категорично не погоджуються з оцінками Регламентного комітету ВР щодо подань про притягнення до кримінальної відповідальності нардепа Євгена Дейдея. Відтак, антикорупційники оприлюднюють фрагменти відео допиту свідка у справі Ігоря Лінчевського, який нібито позичив кошти Дейдею на купівлю машин та квартири, а також аудіозаписи певних телефонних розмов. 

Зауважимо, що саме ці матеріали було представлено на засіданні Регламентного комітету ВР 3 липня.

"З огляду на суспільний резонанс та високий попит у суспільстві на боротьбу з корупцією у вищих ешелонах влади, а також актуальність теми електронного декларування статків чиновників, Національне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура оприлюднюють матеріали, які були продемонстровані на засіданні регламентного комітету, а саме фрагменти відео допиту свідка Ігоря Лінчевського, який нібито позичив кошти подружжю, та аудіозаписи деяких телефонних розмов, які підтверджують, що фінансове зобов’язання було зазначено Євгеном Дейдеєм у деклараціях ймовірно з метою легалізації джерел отримання (походження) коштів та надання вигляду законності фактам набуття активів у значному розмірі. Також наводимо схему, яка наочно пояснює факти незаконного збагачення народного обранця", – інформує прес-служба НАБУ.

Facebook / НАБУ

Нагадаємо, ще у травні ГПУ підготувала подання до ВР на зняття недоторканності з депутатів Андрія Лозового (фракція Радикальної партії), Євгена Дейдея (фракція "Народного фронту") та Геннадія Бобова (група "Відродження"). Згодом генпрокурор Юрій Луценко заявив, що ГПУ має законно здобуті записи телефонних розмов, що свідчать про фейковість декларації Дейдея.

Попередній матеріал
"Час бити на сполох": на території Києво-Печерської лаври знищують пам'ятки та зводять забудови
Наступний матеріал
Екологічна катастрофа на Донбасі: Зубко розповів, що далі
Loading...