Владислав Єсипенко
Владислав Єсипенко Радіо Свобода

Затриманий в Криму журналіст "Радіо Свободи" Єсипенко відмовився від свідчень, які давав під тортурами

Читайте по-русски
Дружина журналіста переконана, що справу проти Єсипенка сфабрикували

Відмовився від свідчень, які давав під тортурами. Про це у відеозверненні розповіла дружина заарештованого у Криму журналіста "Радіо Свобода" Владислава Єсипенка Катерина. Про це повідомляє "5 канал".

Катерина Єсипенко впевнена – справу сфабрикували. Каже, це був показовий наступ на свободу преси і її чоловіка переслідували за професійну діяльність. 

"Мого чоловіка вони вивели з автомобіля і показово повалили на землю, хоча він не чинив спротиву. Це зробили, щоб, користуючись його відсутністю, підкинути в салон гранату і звинуватити журналіста "Радіо Свобода" в перевезенні вибухових речовин. Два дні його катували. Не пускали до нього незалежного адвоката, щоб позбавити права на захист, щоб нелюдським катуванням змусити зізнатися в тому, що мій чоловік не тільки журналіст, але й шпигун, який працює на українську розвідку", – розповіла дружина журналіста Катерина Єсипенко.

Раніше видання "Ґрати" з посиланням на джерело в Сімферопольському СІЗО повідомляло, що журналіста підключали до електричного струму, щоби вибити зізнання. Під тиском Єсипенко розповів, що перевозив вибухівку у своїй машині, а зняті кадри у Криму надсилав у редакцію та Службу зовнішньої розвідки України.  

Журналіста-фрілансера Владислава Єсипенка затримали в окупованому Криму в березні. Йому закидають шпигунство. Нібито він збирав інформацію для української розвідки. 

Нагадаємо, затримали Владислава Єсипенка 11 березня. Тоді кремлівська ФСБ заявила про затримання нібито українського агента в Криму і порушила кримінальну справу. Служба зовнішньої розвідки України назвала ці дії російських окупантів пропагандистською акцією, яка створює потрібний Кремлю фон для "святкування" роковин анексії Криму.

Попередній матеріал
Про успіхи українських комедій та акторську династію – Юрій Горбунов та Назар Задніпровський у "Кондратюк у понеділок"
Наступний матеріал
У Харкові через вибух павербанка 14-річний хлопець залишився без двох пальців руки
Loading...

Говорити про відведення військ РФ від кордонів України поки зарано – ДПСУ

Окупанти в Криму шукають прісну воду під дном Азовського моря

Російський радіотехнічний полк прямує із Забайкалля до окупованого Криму – CIT

З'явилися нові детальні знімки військових баз РФ у Криму й біля східного кордону України

Окупанти обмежили польоти над частиною окупованого Криму та Чорного моря

Тисячі військових машин: у окупованому Криму зафіксували новий російський табір