Заступник голови фракції БПП розповів, чому не має машини і скільки грошей тримає в банку

Олексій Гончаренко розповів про свою зарплатню, рахунок в банку, і пояснив, чому продав машину

У суботу, 2 квітня, в ефірі "5 каналу" вийде новий випуск програми "Рандеву" з Яніною Соколовою. Цього разу розмова буде із заступником голови фракції "Блок Петра Порошенка" Олексієм Гончаренком.

На запитання про свої доходи – офіційні чи неофіційні – він запевнив: за півтора роки у Верховній Раді йому не пропонували жодної копійки, земельної ділянки чи будинку за "правильне" голосування, і сам він не виступав з подібними пропозиціями.

Свої дійсні прибутки Олексій Гончаренко описав так: "У мене є заробітна платня, це 6 тис. грн на місяць, крім того, я маю дивіденди в банку, вони на мільйони не потягнуть". На прохання уточнити, на скільки ж вони потягнуть, депутат уточнив: "У мене 50 тисяч євро лежить. І дивіденди з банку – треба порахувати, я ще точну цифру не отримував".

Виявилось також, що заступник голови фракції БПП не має власного авто, а на інтерв’ю він приїхав на авто Верховної Ради. Він пояснив: "У мене була своя машина, поки мене не обрали заступником голови обласної ради. У мене з’явилася службова, я не бачив сенсу залишати власну, я її продав, відтоді у мене немає жодної машини".

Дивіться програму "Рандеву" в суботу, 2 квітня о 20:25 та 00:20.

Нагадаємо, попередньою гостею програми "Рандеву" на "5 каналі" була очільниця Національної поліції Хатія Деканоідзе. Вона розповіла, чому не можна реформувати все одразу та які є слабкі ланки у правоохоронній системі, чому затягується переатестація і які перші здобутки у боротьбі з криміналом.

Попередній матеріал
Скандального суддю Бурана арештували на 2 місяці без права застави
Наступний матеріал
Політтехнолог: Я думаю, що Яценюк прийме рішення про відставку найближчого тижня

Депутат БПП спітнів від гострих запитань ведучої "5 каналу"

Гончаренко: Якщо б депутати з "Опозиційного блоку" проголосували, уряд Яценюка відправили б у відставку

Гончаренко: Рада нічого не змінила в Конституції, прописано лише процедуру прийняття змін

Гончаренко: Україна поки що не здатна перемогти Росію у збройному конфлкті, необхідно й надалі тиснути на РФ санкціями

Олексій Гончаренко: Росія задіяла всіх своїх агентів впливу, щоб максимально заблокувати процес ратифікації Угоди між Україною та ЄС

5 канал - трансляція наживо