реформа
5.ua

Засідання уряду розпочалось з візиту активістів – вимагали реформ

  У ці хвилини починається засідання Кабміну. В гості до уряду сьогодні вже встигли завітати громадські активісти, принесли з собою ялинку з уявними подарунками.

  На запакованих святкових коробках були написи "бюджет", "реформи", "дефолт". Це так учасники акції протестували проти закритого і таємного ухвалення бюджету країни.

  Представник ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Андрій Андрушків пояснив: "Кожного року державний бюджет – це ось такі подаруночки. Нам розказують, що це подарунок нам, але ми б хотіли сказати, що в тих подарунках завжди є всередині ще щось (показує коробку "дефолт" – Ред.) І велика ймовірність, що всередині бюджетного кодексу немає реформ – от вони перекреслені".

  Інший активіст, Ярослав Юрчишин, застеріг: "Це попереджувальна акція. Ми закликаємо уряд, ми закликаємо парламент з тим, що – друзі, вам не вдасться, як Азарову, дарувати нам бюджет проїдання під ялинку, ми будемо вимагати бюджет реформ. І нам можете не розказувати, що на це коштів немає".

  Учасники акції закликали уряд скерувати кошти на реформи, зокрема – забезпечити грошима Національне антикорупційне бюро, Національне агентство з питань запобігання корупції та зменшити бюджет прокуратури. Для цього пропонують скоротити кількість прокурорів з дев’яти до п’яти з половиною тисяч. Крім того, активістів дивує, що в проекті бюджету не закладені кошти на суспільне мовлення. А також мітингарі вважають, що грошей на закупівлю ліків передбачили замало.

   

  Попередній матеріал
  Пєсков: Зустріч в Мінську по Донбасу - не рівень Путіна
  Наступний матеріал
  В Росії триває паніка – ціни ростуть, а люди змітають товари з полиць магазинів

  Рада прийняла програму Кабміну

  "Самопоміч" відмовляється голосувати за програму Кабміну в існуючому вигляді

  В Кабміні кажуть про створення в Україні поліції і Бюро розслідування

  В Кабміні вирішили залишити колишніх висопосадовців без покоївок та інших пільг