ппп
gorodenkanews.if.ua

В Кабміні кажуть про створення в Україні поліції і Бюро розслідування

  Міністерство внутрішніх справ України розробило і подає до Верховної Ради законопроект про створення Національної поліції.

  Міністерство внутрішніх справ України розробило і подає до Верховної Ради законопроект про створення Національної поліції.

  Про це 9 грудня повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Відкриваючи засідання уряду, Яценюк зауважив, що в цьому законопроекті ліквідується низка невластивих функцій міліції, зокрема і "ті пострадянські департаменти із боротьби зі злочинністю та корупцією, які очолювали злочинність і корупцію".

  Прем’єр також наголосив, що головним завданням для уряду буде створення Державного бюро розслідування. Крім того, згідно з законопроектом, прокуратура буде позбавлена функцій загального нагляду та слідства.

  "Державне бюро розслідувань візьме на себе функції незалежного слідчого органу з відповідного складу злочину", – сказав Яценюк.

  Крім того, за словами голови уряду, програма діяльності Кабміну передбачає реалізацію п’яти антикорупційних законів.

  "Урядом був розроблений і ухвалений разом із президентом України пакет з п’яти законів. Тепер йдеться про реалізацію ухвалених законів. У першу чергу – створення Національного антикорупційного бюро і запуск роботи Національного антикорупційного бюро. Друге – це створення й ефективна діяльність Національної комісії з питань протидії корупції, Національного агентства протидії корупції, яке є превентивним органом із боротьби з корупцією", – сказав Яценюк, відкриваючи засідання уряду.

  Прем’єр зазначив, що також  передбачений моніторинг життя державних службовців щодо відповідності задекларованого з реальністю.

  Попередній матеріал
  На Львівщині триває підготовка артилеристів з новоствореної артбригади
  Наступний матеріал
  Київські депутати вимагають статусу пам'ятки для "Жовтня", активісти - проти

  Для потреб Національної гвардії закуплено важкої техніки на 1 млрд грн. - МВС

  Томенко вимагає подолання корупції в МВС

  У МВС на 20% підвищено зарплату дільничним інспекторам

  Аваков за два тижні презентує програму реформи МВС