Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

"Замість того, щоб допомогти бізнесу, йому на голову одягають касові апарати" – Турчинов

Читайте по-русски
Влада не захищає українців під час пандемії, а штовхає за межу виживання, вважає політик

Чинна влада досі не розуміє, чим вона взагалі повинна займатися, вважає секретар РНБО України у 2014-2019 роках Олександр Турчинов. Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі".

Турчинов наголосив, що в цих складних умовах завдання будь-якої влади – це захистити людей.

"Захистити людей не спромоглися, ресурси були достатні для цього, час був достатній для цього. Але замість цього вони намагаються йти найбільш простим шляхом – замість того, щоб захищати, ізолювати. Менше людей на вулицях – менше незадоволених", – розповідає політик.

"Для людей більшою небезпекою залишається втрата роботи, втрата майбутнього їхніх дітей. Коли діти просять їсти, то для людини простіше ризикувати своїм здоров'ям, ризикувати тим, що можна наразитись на вірус, ніж втратити роботу, втратити єдине джерело існування своєї родити. Безумовно, людей штовхають за межу виживання – це колосальна небезпека", – наголосив Турчинов.

Він зазначив, що люди зараз ледве виживають, а влада їм ще намагається збільшити фіскальне навантаження.

"Особливо цинічно це виглядає, коли малому бізнесу, який зараз у найбільш складних умовах, замість того, щоб допомогти, йому ще на голову одягають ці касові апарати", – наголосив Турчинов.

Нагадаємо, Верховна Рада не змогла проголосувати за ухвалення законопроєкту № 4313-д щодо відтермінування введення касових апаратів для фізичних осіб-підприємців.

Дивіться повну версію ток-шоу:

Попередній матеріал
Укроборонпром: реформа оборонно-промислового комплексу під загрозою – профільне міністерство блокує реформи
Наступний матеріал
Поліцейські побили ветеранів АТО у Львові – за справу взялося ДБР – подробиці
Loading...