'Замах' на Шухевича 5 канал

Замах на Шухевича: реакція СБУ та хронометраж подій у Верховній Раді

Силові відомства вже відреагували на інформацію про ймовірний замах та запевняють, що вжили всіх необхідних заходів

У вівторок, 15 листопада, у Верховній Раді відбулось свого роду протистояння між Радикальною партією та "Батьківщиною". Так, лідер радикалів Олег Ляшко з трибуни проголосив сенсаційні речі. Буцімто на нардепа Юрія Шухевича готувався замах. Депутата, начебто, планували вбити для того, аби дестабілізувати і без того напружену ситуацію в Україні.

На відповідну інформацію уже відреагували у СБУ. Відомство розпочало роботу щодо надання державної охорони народному депутатові Юрію Шухевичу. Про це повідомив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук, передає "Радіо Свобода".

"Якщо СБУ отримає наказ, то ми його негайно виконаємо, але й зараз, не чекаючи наказу, наша служба працює над цим питанням. Хочу наголосити, що, оскільки звернення від пана Ляшка пролунало і до Президента, і до СБУ, то фактично два органи державної влади працюють паралельно", – заявив він.

За словами Ткачука, вже розпочато оформлення необхідних документів, які передбачають у разі виявлення законних підстав надання державної охорони особам, життю яких загрожує небезпека.

Сам Юрій Шухевич події цього дня у парламенті не коментує, а його колеги шкодують, що він міг стати інструментом політичної боротьби.

"Менше всього я хотів би, щоб життя цієї світлої людини, яка дуже багато зробила для країни, стало предметом розбірки між двома фракціями, які зараз намагаються заробити політичні бали або за допомогою протестів, або епатажних виступів з трибуни", – зазначив депутат від БПП Мустафа Найєм.

Як відомо, сьогодні, 15 листопада, наприкінці ранкового засідання ВР Олег Ляшко заявив, що на нардепа Шухевича готували замах.

Попередній матеріал
На заміну МРЕВ: у Києві відкрили інтерактивний сервісний центр МВС
Наступний матеріал
Штаб АТО: Найбільше обстрілів на Маріупольському напрямку, біля Павлополя вів вогонь снайпер

Ляшко заявив, що на народного депутата Шухевича готували замах

Бандера, Шухевич та Савченко: чому українці ідеалізують своїх героїв – інтерв'ю

В умовах війни Конституцію міняти не можна – Шухевич

Над пам’ятником генералу ОУН-УПА Шухевичу познущалися на Львівщині [відео]