сервісний центр МВС 5 канал

На заміну МРЕВ: у Києві відкрили інтерактивний сервісний центр МВС

Він розмістився на території найбільшого столичного авторинку, куди з'їжджаються з усієї України

Третій в Україні сервісний центр МВС відкрили на території найбільшого столичного авторинку. Самі правоохоронці кажуть, що тамтешній МРЕВ був одним із найкорумпованіших.

Натомість новий офіс сучасний та інтерактивний. За офіційно встановлену плату тут надають адміністративні послуги автовласникам чи водіям. Перші клієнти вже встигли протестувати роботу сервісного центру і поділилися враженнями.

Так, перереєстрація договору купівлю-продажу тепер займає півтори години. Хоча раніше в МРЕВ можна було чекати цілий день.

"Я сюди прийшов. Був вмотивований, бо тут заробітна плата добра – вісім, дев'ять тисяч", – розповідає провідний спеціаліст сервісного центру МВС Ігор Фесан.

У перший робочий день клієнтів центру не бракує. До нього як до найбільшого столичного авторинку з'їжджаються з усієї України. "Приїхав продати тут свій автомобіль і купити новий. Дуже зручний сервіс. Жодних черг, і персонал гарний. Підказали, допомогли, спрямували", – каже мешканець Дніпра Артур.

Окрім традиційних послуг – зареєструвати, перереєструвати чи зняти з обліку авто, тут можна безплатно укласти сам договір купівлі-продажу. Головна новація – адміністратори перевіряють кожний автомобіль у базах Інтерполу та міністерства юстиції.

За 10 місяців роботи двох сервісних центрів у Києві та Дніпрі виявили вже більше півтисячі підроблених документів, понад 800 автівок зі зміненими номерами та 282 викрадених авто.

Передбачається, що до кінця року з'являться ще дев'ять нових сервісних центрів МВС в різних областях.

 Леся Головата, Олексій Іванченков," 5 канал"

Попередній матеріал
У Мінфіні пояснили, чому мінімальна зарплата для українців становитиме саме 3200 грн
Наступний матеріал
Замах на Шухевича: реакція СБУ та хронометраж подій у Верховній Раді

У Дніпрі відкрили сучасний сервісний центр на заміну МРЕВ

Як відкривали перший сервісний центр МВС