5.ua

Закон про особливий статус Донбасу поверне захоплені території Україні - радник Порошенка

  Закон про статус окремих районів Донеччини та Луганщини відкриває дорогу до поступового звільнення захоплених терористами територій.


  Про таке в ефірі "5 каналу" заявив радник Президента Олег Медведєв. На його думку, це перший крок до повернення миру на Донбас.

  "Якщо почитати зміст цього закону, то можна побачити, що він означає поступове повернення цих територій під суверенітет України – зараз вони не є підконтрольні Україні, зараз вони контролюються бойовиками. Здається, Олег Тягнибок сказав, що це те, чого вимагав Путін – Путін вимагав федералізацію, визнання "ЛНР" і "ДНР", а про них взагалі в тексті закону не йдеться. Тому – я розумію, що зараз передвиборча компанія, а вона завжди посилює спокусу перекрутити і подати у викривленому світлі – тому, коли закон буде оприлюднений, кожен, хто хоче, почитає – жодного страху, про який говорять, в цьому законі немає", – запевнив Олег Медведєв.

  А інший радник – Юрій Луценко – додав, що захоплені терористами території не утримуватимуть за рахунок держбюджету. Наголосив він і на правильній назві документу. В ньому йдеться не про особливий статус Донбасу, а про порядок самоврядування в його окремих районах. Йдеться про ті території, які контролюють терористи. На думку Луценка, завдяки ухваленим законам можна буде побачити, чи здатні Донецьк та Луганськ прогодувати себе самі.

  Раніше ще один радник Президента, Ігор Гринів, запевнив: закон про особливий статус Донбасу не легітимізує терористів.

  Попередній матеріал
  Україна і НАТО обурені посиленням російських військ в Криму
  Наступний матеріал
  Американська торгівельна палата вітає асоціацію України з ЄС і обіцяє допомогу
  Теги:
  Loading...