листівка
листівка 5 канал

Закон про "деолігархізацію" від Зеленського: депутати отримали довідку, хто головний олігарх України

  Читайте по-русски
  На листівках, зокрема, зазначено, що Володимир Зеленський, згідно з ініційованим ним же законопроєктом, відповідає критеріям олігарха

  Депутати отримали довідку, хто головний олігарх України. У сесійній залі Верховної Ради депутатам перед голосуванням за законопроєкт про "деолігархізацію" від Зеленського поширили листівки "Головний олігарх України".

  На листівках, зокрема, зазначено, що Володимир Зеленський, згідно з ініційованим ним же законопроєктом, відповідає критеріям олігарха.

  Зокрема, він є власником активів на суму понад 100 мільйонів євро, контролює найбільшу фракцію в парламенті та політичну партію "Слуга народу", спільно з олігархами Коломойським, Медведчуком та Суркісом контролює один із найбільших телеканалів України.

  Як відомо, Рада національної безпеки і оборони визначатиме, хто в Україні є олігархом. Про це мовиться у внесеному напередодні до Верховної Ради президентом Володимиром Зеленським законопроєкті "Про запобігання загрозам національній безпеці, пов'язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)".

  Попередній матеріал
  Декілька країн Євросоюзу схвалили вакцину Covishield для в'їзду
  Наступний матеріал
  Збірна України прилетіла до Рима на матч із командою Англії
  Loading...