Пушилін і Лаврентьєв
Пушилін і Лаврентьєв СБУ

Захарченка ліквідувала верхівка "ДНР" – опубліковано запис розмови про підготовку

На аудіо можна почути, що Захарченка "пора міняти на Пушиліна", бо з ним "ніхто ні про що не може домовитися"

Ліквідацію ватажка донецьких терористів готував його поплічник – Денис Пушилін. СБУ оприлюднила розмову його помічника Олександра Лаврентьєва з двома невідомими особами.

На аудіо бойовики домовляються про усунення Олександра Захарченка. Лаврентьєв акцентує увагу співрозмовників на необхідності змінити ватажка ОРДО без проведення виборів.

Повідомляється, що розмова відбулася 12-го червня о 16:50 в ресторані "Yuvam" у турецькому місті Анталія. "Аудіозапис підтверджує підготовку Пушиліним "державного перевороту" в псевдореспубліці", – наголосили у спецслужбі.

У розмові Лаврентьєв натякає співрозмовникам, що Захарченка "пора міняти на Пушиліна", бо  з ним "ніхто ні про що не може домовитися". І зробити це потрібно швидко, до вересня.

"Виходить у нас проблема в одному Захарченку?", – запитує Лаврентьєва один зі співрозмовників.

Той відповідає: "Ми з вами для цього тут і зібралися, щоб вирішити питання… А ось тепер уявіть такий момент, що виборів ніяких не буде, а просто буде "в.о." Перемога? В певній мірі. Ніякого ажіотажу, ніяких скандалів, все чітко, усе всіх влаштовує, а далі вже можна вибудовувати якісь певні дії".

Лаврентьєва питають: "Ваша ідея зрозуміла, ви прибираєте Захара (Захарченка – 5.UA), ставите Пушиліна, зливаєте "Ташкента" з Казаковим, приборкуєте їхні "потішні батальйони", міняєте "уряд", але ж до вас потім так само можуть прийти?".

"Ми все одно, рано чи пізно, помремо", – відповідає той.

Як повідомляв 5.UA, 31 серпня стало відомо про ліквідацію ватажка бойовиків "ДНР" Захарченка – він дістав смертельне поранення внаслідок вибуху в ресторані "Сепар" у центрі Донецька, в якому на той час перебував. Згодом СБУ назвала ймовірну причину ліквідації Захарченка. Нагадаємо, у мережі також з'явилися перші фото з місця ліквідації Захарченка та відео.

Попередній матеріал
Київрада проголосувала за розширення меж столиці – включення
Наступний матеріал
Огризко: Росіяни вивели $50 млрд, захованих у США – як реагує Вашингтон
Loading...