5 канал

Заявам Росії про Україну вже ніхто не вірить – радник Трампа

  За словами Герберта Макмастера, ті ж люди, яких "немає" на Донбасі, які "не збивали" МН17, так само "не втручалися" у вибори президента США

  Щоб послабити здатність агресивної путінської Росії зароджувати в головах людей невпевненість і сіяти розбрат між спільнотами в демократичних країнах, потрібно розкривати і показувати схеми дестабілізації пропаганди Кремля. Про це заявив в інтерв'ю "Голосу Америки" радник президента США з нацбезпеки Герберт Макмастер.

  Генерал-лейтенант назвав дезінформаційно-пропагандистську стратегію РФ "вельми просунутою та вдосконаленою за багатьма параметрами", яка націлена на розкол суспільства і налаштування соцгрупи один проти одного.

  За словами Макмастера, росіяни "наслідили" не лише на президентських виборах 2016 року в США.

  "Росіяни також проявляли активність в Європі і під час недавніх виборів у Франції, і на іспанському референдумі про статус Каталонії. Ми бачили їх активність в Мексиці, спроби спровокувати путч у Чорногорії. Зірвати завісу з російської кампанії дестабілізації – це перший важливий крок, який дозволить всім побачити їхні справжні наміри, а, отже, послабить їх можливості сіяти невпевненість у людях і налаштовувати спільноти одна проти одної", – вважає радник Трампа.

  Росія, як і раніше, заперечує причетність до подібних дій, але робить це "все менш переконливо", вважає Макмастер. 

  "Ці самі люди заявляли – "ні, ми не збивали авіалайнер і не вбивали всіх цих людей", "ні, наших солдатів немає в Криму і на сході України", "ми не надаємо підтримку сирійському режиму, відповідальному за масові вбивства власних громадян з використанням хімічної зброї". Сьогодні цим словам вже ніхто не вірить", – переконаний військовий.

  Попередній матеріал
  Українців закликають утриматися від поїздок в Єгипет
  Наступний матеріал
  У Сирії розбився російський гелікоптер: обидва пілоти загинули
  Loading...

  "Це не можна лишати просто так": Тіллерсон сказав, чого вимагає США від РФ в "українському питанні"

  Кучма: Європа недостатньо тисне на РФ, сподіваємося на США

  Тіллерсон: Росія озброює, керує та воює на боці бойовиків на сході України

  Тіллерсон назвав умови, за яких США зніме санкції з РФ

  Тіллерсон: Пріоритет США – миротворці ООН на Донбасі

  На Донбасі немає загрози великої війни – Марчук