Павло Вовк
Павло Вовк Павло Вовк / Facebook

"Загроза для справи": Антикорсуд не продовжив розслідування щодо "плівок Вовка"

  Читайте по-русски
  Тепер слідство мають або призупинити, або закінчити незавершеним

  Вищий антикорупційний суд не продовжив термін досудового розслідування у справі так званих "плівок Вовка".

  Клопотання щодо продовження термінів у справі про створення злочинної організації та захоплення влади суддями Окружного адмінсуду Києва, зокрема його головою Павлом Вовком – суддя ВАКС повернув детективу НАБУ. Про це повідомляє у Telegram Центр протидії корупції.

  Причини такого рішення судді Андрія Біцюка – невідомі. Однак у ЦПК такі дії називають загрозою для справи. Детективи просили ще два місяці для проведення розслідування. Тож тепер слідство мають або призупинити, або закінчити розслідування до 17 січня, залишивши його незавершеним.

  У ЦПК також вказали, що раніше суддя Біцюк продовжував строк розслідування без проблем. Проте нещодавно на слугу Феміди відкрила дисциплінарне провадження Вища рада правосуддя, члени якої фігурують на тих самих "плівках Вовка".

  Нагадаємо, голову Окружного адмінсуду Києва, ще п'ятьох його колег і чільника Державної судової адміністрації підозрюють у спробі захопити державну владу, а також тиску на суддів та ухваленні рішень на користь певних політиків. НАБУ оприлюднило записи, як доказ існування злочинного угруповання. Матеріали охрестили "плівками Вовка". 17 липня силовики в Окружному адміністративному суді Києва провели обшуки.

  Попередній матеріал
  Засновника Alibaba Джека Ма після критики влади Китаю не бачили вже два місяці
  Наступний матеріал
  COVID-19 в Україні: майже 9 тис. нових інфікувань, понад 2,5 тис. госпіталізацій
  Loading...