Вільям Тейлор
Вільям Тейлор Facebook / Посольство США в Україні

За конфлікт однозначно відповідає Росія, а не Порошенко – тимчасово повірений США Тейлор

  Читайте по-русски
  У посольстві США акцентували, що Вашингтон твердо стоїть на боці України в боротьбі проти російської агресії

  У посольстві США в Україні привітали успіхи чинної влади за останні здобутки, а також нагадали, що саме Росія є агресором і відповідальна за конфлікт – а не попередня влада на чолі з п'ятим президентом Петром Порошенком.

  Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор перерахував зовнішньополітичні успіхи офіційного Києва. Серед таких назвав: успішне повернення додому захоплених моряків ВМС ЗСУ та інших політичних в'язнів; розведення сил у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському; забезпечення повернення українських кораблів, які були незаконно захоплені Росією.

  На думку американського дипломата, усе це є "конкретними досягненнями на шляху до миру, і всі українці мають підстави цим пишатися". У посольстві також привітали інформацію про підготовку саміту в "Нормандському форматі" 9 грудня.

  "Звісно, завжди є ті, хто прагне поділити Україну, особливо Росія. Ми не повинні слухати російську дезінформацію. У деяких повідомленнях місцевих ЗМІ містяться вигадки, що начебто члени команди президента співчувають Росії або вважають, що розпочав конфлікт колишній президент Петро Порошенко. За конфлікт однозначно відповідає Росія", – наголосив Тейлор.

  В амбасаді акцентували, що Сполучені Штати Америки твердо стоять на боці України в боротьбі проти російської агресії.

  Як повідомляв 5.UA, чільник МЗС Вадим Пристайко визнав, що президент Порошенко зупинив російську агресію, яка загрожувала повним знищенням України.

  Попередній матеріал
  У запорізькій квартирі знайшли мертвою сім'ю
  Наступний матеріал
  Разумков повідомив, коли розроблять законопроєкт про особливий статус Донбасу