Соратник Тимошенко Власенко переніс операцію на серці obxtv.org.ua/

"ЗА ЧАЙ.COM": Адвокат і "бютівець" Сергій Власенко в ефірі "5 каналу"

Бесіду дивіться сьогодні о 23:10 на "5 каналі"

"Що таке дитяча хвороба лівізни в українському популізмі. Чому так багато вірних бютівців покинули Юлю. Чи легко бути в опозиції до "опозиційного блоку". Як правильно читати декларацію Тимошенко і слухати Савченко. І ще півчайника запитань до головного юриста партії Сергія Власенка нині о 23:10", – так анонсує зустріч із гостем автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Сьогодні, 31 жовтня, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" о 23:10 на "5 каналі" чекаємо на Сергія Власенка – адвоката і політика.

sled.net.ua

Довідка. Сергій Володимирович Власенко народився 7 березня 1967 року у Львові. Український політик та юрист, народний депутат України, заступник голови партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина", член Вищої ради юстиції (з 11 квітня 2014 року).

У 1992 році закінчив юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка за спеціальністю "правознавство", в якому навчався з 1987 року.

У 2000 році – адвокат адвокатської компанії "Правіс", потім – начальник інформаційно-аналітичного управління НАК "Нафтогаз України". У березні 2008 року був призначений заступником голови Державної податкової адміністрації України.

3 червня 2008-го склав присягу народного депутата України, обраний за списком "Блоку Юлії Тимошенко", №170 в списку. Член фракції "Блок Юлії Тимошенко – Батьківщина".

Протягом своєї адвокатської діяльності Сергій Власенко брав участь у низці резонансних справ. Зокрема, у 2004 році він захищав інтереси кандидата на посаду Президента України Віктора Ющенка у справі про масові фальсифікації під час другого туру виборів. У 2011-му був захисником у справі Юлії Тимошенко стосовно газових угод України та РФ.

Читайте також: Сергій Лещенко: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Попередній матеріал
Новим керівником патрульної поліції Харкова призначили колишнього бійця АТО
Наступний матеріал
"Україна в крові": роковини Батуринської трагедії

Для чого Сашко Положинський "заліз у політику трохи глибше, ніж хотів би" - "За Чай.com"

Євген Бистрицький, фонд "Відродження": "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Інна Богословська розповіла про свою головну помилку в політиці – повне відеоінтерв'ю

Андрій Левус: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Роман Зварич: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Василь Вовк: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю