5 канал

Для чого Сашко Положинський "заліз у політику трохи глибше, ніж хотів би" - "За Чай.com"

Положинський: Швидких змін не може бути, бо люди не думають і не хочуть вчити власну історію.

Посьорбаємо чаю з людиною, якій не байдуже. Дізнаємося, для чого Сашко Положинський "заліз у політику трохи глибше, ніж хотів би". Поговоримо про совково-жлобське покоління, "яке не париться", і про "Тартак", і про кіно та новий проект "Був'є". А також про те, які саме "нові принципи побудови суспільства нам потрібно шукати".

Сьогодні, 31 жовтня, у випуску програми "ЗА ЧАЙ.COM" на "5 каналі" чаювали з Сашком Положинським – співаком та шоуменом.

Довідка. Олександр Положинський – лідер гурту "Тартак" (створений в 1996 році), проекту "Був'є" (створений в 2014 році), співак і шоумен.

Олександр Положинський, або просто Сашко народився 28 травня 1972 року в Луцьку. Свою співочу кар'єру, за власними словами, розпочав дуже рано, коли виступав на святкових ранках. Вища освіта – економічна (економічний факультет Луцького державного технічного університету, спеціальність економіка підприємства) та військовий інтернат у Львові. 

У 1996 році на очі Сашку потрапило оголошення про фестиваль "Червона Рута". Для цього потрібно було: гурт, 3 пісні і заявка. Гурту не було, однак швидко придумалася назва і було аж 4 пісні. Згодом знайшлися й інші учасники новоствореного гурту "Тартак". Сашко став лідером гурту. За сумісництвом працював ведучим на телебаченні, радіо. Саме Сашко вів передачу "Свіжа кров" на телеканалі М1.

Положинський відомий своєю послідовною патріотичною громадською позицією, яку він неодноразово засвідчував у текстах своїх пісень та під час публічних виступів. 

Одним із останніх проектів Сашка є запис разом з Орестом Крисою та Едуардом Приступою альбому "ПоНеДілОК", в якому музичного супроводу дістали уривки з відомих творів українських класиків.

Читайте також: Сергій Лещенко: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Лідер гурту "Кому вниз": всі лікарі матюкалися, коли я народжувався

Попередній матеріал
Джамала показала обручку
Наступний матеріал
Ситуація в зоні АТО: терористи обстріляли Пищевик із великокаліберної артилерії, Широкине – із БМП

"ЗА ЧАЙ.COM": політик та підприємець Інна Богословська в ефірі "5 каналу"

Євген Бистрицький, фонд "Відродження": "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Лідер гурту "ТіК" - Віктор Бронюк: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Андрій Левус: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

Сергій Лещенко: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю

5 канал - трансляція наживо