5.ua

З Севастополя ПР відправила 9 автобусів до Києва на «антимайдан» [відео]

  Місце збору – за містом. Час від часу автобуси підвозять прихильників Партії регіонів. Їх перевіряють за списками і комплектують автоколону. Водночас, завантажують багаж – воду, харчі та засоби гігієни.

  В автобусах – севастопольські медики, студенти, будівельники. Для більшості з них мета поїздки залишається загадкою.

  Медик швидкої: «Я не знаю. Нас послали и все. Уходите».

  Пасажири автобусів: «Я могу вам только мило улыбнуться и сказать, что едем мы по своему желанию туда, куда хотим ехать».

  Журналіст: «Надовго?»

  Пасажири автобусів: «Как получится».

  Пасажири автобусів: «Мы студенты. Просто едем гулять в Киев по тортик, по печенье. В кавьярни там зайти. Погулять по столице».

  Лише одиниці зізнаються – рушають на «анти майдан», щоб взяти участь в завтрашньому мітингу на підтримку президента та бюджету.

  Володимир Кирєєв, учасник мітингу: «Чтоб эти майданутые не дали нам сорвать принятие бюджета Украины. Чтобы наконец-то начали реформы по выделению пенсий нашим любимым пенсионерам. Чтобы наши матери, которые в декрете, могли нормально получать свои детские на детей. Ради этого едем и будем стоять». 

  Загалом із Севастополя вирушили 5 сотень людей. Усі – виключно з доброї волі і за покликом душі, запевняють у місцевій організації Партії регіонів. Вона і оплатила поїздку до Києва.

  Федір Рубанов, 1-й заст.голови Севастопольської МДА, заступник голови Севастопольської організації ПР: «ПР является общественной организацией и у нее свой бюджет и ни копейки бюджетных денег не использовано в этой поездки. ПР потратила достаточно средств чтобы комфортно организовать эту поездку».

  Севастопольці у столичному Маріїнському парку мітингуватимуть увесь четвер, а вже увечері обіцяють поїхати додому.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Севастополь, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Бюджетний комітет не може почати розгляд кошторису держави
  Наступний матеріал
  Унікальний козацький храм на Дніпропетровщині вдалось урятувати [відео]
  Теги:
  Loading...