Бюджетний комітет не може почати розгляд кошторису держави

  Депутати від опозиції заявили, що зараз відбувається закрита нарада голови комітету із представниками парламентської більшості. На засіданні планують розглянути проект державного бюджету на наступний рік – того самого, що завтра планує ухвалити влада.

  Олександр Волков, заступник голови комітету ВР з питань бюджету, ПР: «Я телефонував голові комітету, питав, чому не починається засідання, люди чекають. Він відповів, що зараз у Кабінеті міністрів, їде, і десь через хвилин 10-15 буде і все почнеться».

  Журналіст: «Ви думаєте, завтра приймуть бюджет?»

  Олександр Волков, заступник голови комітету ВР з питань бюджету, ПР: «Повинні прийняти, тому що без бюджету країна жити не може».

  Олександр Чорноволенко, член комітету ВР з питань бюджету, «Батьківщина»: «У них є голоси, можуть між собою домовитися. Проблема в тому, що зараз Рибак користується тією схемою, яка була відпрацьована ще на минулій сесії, коли голова Ради сідає серед депутатів більшості. Він може сказати, що от, бачите, заблоковано, поставимо без обговорення на голосування у першому читанні і в цілому. Ми, звичайно, будемо намагатися цьому завадити. Ми вимагаємо, щоб розглядалося за повною процедурою...»

  Попередній матеріал
  На тенісному турнірі «Australian Open» залишилась одна представниця України
  Наступний матеріал
  З Севастополя ПР відправила 9 автобусів до Києва на «антимайдан» [відео]
  Теги:
  Loading...