Фото joinfo.ua

"З Криму в Київ з валізою за візою": кримчани можуть отримати візу США у Києві

  Посольство США в РФ повідомило, що всі жителі Криму мають звертатися за американською візою до Києва

  У дипломатичному відомстві зазначили, що Крим належить до консульського округу Посольства США в Києві. Жителі окупованого Криму мають звертатися за американською візою до Києва. Про це заявили у прес-службі Посольства США в РФ, повідомляє УНІАН.

  "Крим належить до консульського округу Посольства США в Києві. Всі заявники, які постійно проживають у Криму і які звертаються за імміграційними візами і візами К (нареченої/нареченого), мають звертатися за візами до Києва, незалежно від свого громадянства", – йдеться в повідомленні.

  При цьому зазначається, що консульські збори, сплачені в Україні, не можуть бути використані при зверненні за візою в Посольстві/консульствах США в РФ, а консульські збори, сплачені в Росії, не можуть бути використані при зверненні за візою в посольстві США в Києві.

  Нагадуємо, що дипломатична місія США у Росії оприлюднила повідомлення про призупинення видачі неімміграційних віз громадянам РФ. Таке рішення у американському посольстві аргументували скороченням чисельності співробітників.

  "У зв'язку із заходами, вжитими Російською Федерацією щодо обмеження чисельності співробітників дипломатичної місії США в РФ, починаючи з 23 серпня 2017 року, процедура видачі неімміграційних віз по всій Росії буде припинена", – мовиться в заяві.

  Країни Заходу не визнають анексію Криму і запровадили санкції проти Росії. Верховна Рада України офіційно оголосила початком тимчасової окупації Криму 20 лютого 2014 року.

  Попередній матеріал
  До Дня Незалежності відбудуться оглядові екскурсії до ВР
  Наступний матеріал
  Україна і Ізраїль починають переговори про скасування роумінгу – Клімкін
  Loading...

  Тука розповів, як візит глави Пентагону вплине на Донбас та Крим

  Поблизу Філадельфії у США зіткнулося два потяги – травмовано 42 людини

  ВМС США призупиняє операції по всьому світу: стала відома причина

  "Ми вбиваємо терористів": Трамп заявив про "битву за перемогу" в Афганістані

  Перша партія вугілля зі США рушає з Балтимора в Одесу – ФОТО

  США відправили першу партію вугілля до України