З години на годину має бути оприлюднено учорашнє рішення РНБО

  З години на годину має бути оприлюднено учорашнє рішення Ради Нацбезпеки і оборони, через яку глава держави і прем`єр влаштували публічну сварку перед телекамерами.

  Уповноважений Президента Богдан Соколовський пояснив -показати рішення РНБО, на які через питання нацбезпеки накладається гриф "секретно", довелося через те, що керівництво уряду поширило, цитую, абсолютно неправдиву інформацію про якісь неіснуючі положення у проекті рішення». Натомість, у ньому, як повідомив Соколовський, зафіксовано, що до сьогодні Кабінет міністрів не затвердив на цей рік баланс газу та фінансовий план «Нафтогазу Україна». Хоча дефіцит бюджету національної компанії складає вже десятки мільярдів гривень і наближає її до банкрутства, що є реальним вже у найближчі місяці. А 5-мільярдна позика від Росії, яку просить уряд Тимошенко, може, як попереджує Соколовський, стати підставою для втрати української ГТС в перспективі, так, як це було, у Білорусі та Вірменії.

  Богдан Соколовський, уповноважений Президента з міжнародних питань енерегетичної безпеки: "Ніякого прегляду газових угод не планувалося... це не за адресою... це справа виключно тих суб`єктів, які їх укладали Газпрому і Нафтогазу України".

  Попередній матеріал
  Черновецький: Балога загрожує національній безпеці України
  Наступний матеріал
  У Баку застрелили генерала Равіля Рзаєва
  Теги:
  Loading...