Черновецький: Балога загрожує національній безпеці України

  Протистояння Банкова має не лише з Прем`єром. Тінь конфлікту перекинулася і на столичного мера. Секретаріат оскаржив низку його рішень і пригрозив відставкою з однієї з посад - голови київської адміністрації. Леонід Черновецький критику не проковтнув. Він заявив: ситуація, яка склалася між ним і президентом, - це результат політики глави секретаріату.

  Черновецький зазначив, що ніколи не ставив під сумнів жодне розпорядження президента. Нинішня ситуація, каже  мер Києва - результат злочинного НЕінформування Віктора Ющенка главою його секретаріату.

  Леонід Черновецький, голова КМДА: "Ситуация которая сложилась - результат интhиг Виктора Балоги и других мельких интриганов. Распоясавшийся Балога представляет угрозу для Украини - моей Родини".

  Уточню, напередодні Банкова попередила: якщо пан Черновецький і надалі необгрунтовано підвищуватиме тарифи на житлово-комунальні послуги - його можуть усунути з посади голови КМДА. Конфлікт між мерією та Секретаріатом спалахнув, коли Леонід Черновецький тричі підписав скасоване Президентом розпорядження про підвищення у Києві житлово-комунальних тарифів для юридичних осіб.

  Попередній матеріал
  СП оприлюднив зміст вівторкового Радбезу
  Наступний матеріал
  З години на годину має бути оприлюднено учорашнє рішення РНБО
  Теги:
  Loading...