З 2010-го року усі скутери мають пройти держреєстрацію (репортаж)

  Без прав не сідати. З нового року на мопедах, скутерах та моторолерах можна буде їздити лише за наявності водійських прав. Згідно з новими правилами, усі двоколісні транспортні засоби, незалежно від об`єму двигуна, в обов`язковому порядку мають пройти держреєстрацію. ДАІшники нововведеннями задоволені – кажуть, тепер аварій стане менше.

  У киянина Костянтина питання риторичне. Сім років він безперешкодно їздив на двох своїх транспортних засобах – скутері та мотоциклі, маючи права лише на останній. Проте законотворці для мопедів об`ємом двигуна до п`ятдесяти кубів вигадали  окрему категорію водійських прав - А1. Звідси лише сама плутанина та ще більше хабарництва – переконаний хлопець.

  Володимир Ковальський, керівник одного з найбільших столичних мотоклубів, шляхетні наміри ДАІшників розуміє. Мовляв, давно уже треба контролювати власників скутерів. Проте каже, нововведення запровадили, а умов для його реалізації немає. У Києві нині курси скутеристів є тільки в одній мотошколі.

  Нововведеннями інспектори ДАІ прагнуть зменшити кількість ДТП за участі скутеристів. А ще не пускати за кермо підлітків.

  У ДАІ обіцяють - до першого січня відкриють курси скутеристів. А також роз`яснять  їхнім власникам усі відмінності між старими та новими правами. 

  Азад Сафаров, Олександр Зименко, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6Мб)

  Попередній матеріал
  Чому не відбулася коаліція БЮТ-ПР? (репортаж)
  Наступний матеріал
  У травні інфляція зросла на 0,5%
  Теги:
  Loading...