Чому не відбулася коаліція БЮТ-ПР? (репортаж)

  Коаліція не склалася і парламентарії, які лише для цього погодилися цього тижня попрацювати понаднормово, тепер не знають - чим займатися. А поки обговорюють лише одне - чому не склалося у БЮТівців з регіоналами. А ті, попри все, продовжують переконувати: вони вже готові до нового раунду перемов. До того ж, БЮТівці анонсують презентацію уже цього тижня проекту змін до Конституції. Обіцяють - без екзотики.
  Ольга Сніцарчук, 5 канал: "Зайвий тиждень роботи. У вівторок тут мали греміти фанфари коаліції нової, а натомість - упродовж дня збирають черепки розбитих планів".

  Найпопулярніша метафора. Що пропало і чи пропало: шепочуться депутати.

  Їх понаднормово скликали саме заради офіційного оголошення нового союзу. Регіонал і БЮТівець ідуть на погоджувальну раду - нога у ногу. У час коли їхні лідери - за вихідні покрокували геть одне від одного.

  Та на цьому засіданні - про коаліцію ані слова. Це вже опісля - Іван Кириленко намагається переконати журналістів: БЮТівці таких змін не писали. У них зовсім інший проект конституції. На днях усім покажуть.

  Викриває партнерів спікер: ловить на нечесному слові колег. Каже - проект Конституції сам читав. І все, від чого тепер відхрещуються БЮТівці - бачив на власні очі.

  Щоправда потім, каже спікер, його політичній силі предявили претензії: розпочалося дослідження - як документ потрапив до журналістів. Та попри усе - остаточно бити глек з партнерами він не збирається.

  Ольга Сніцарчук, Андрій Поставець, Дмитро Большаков, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (8.43Мб)
  Попередній матеріал
  Тимошенко: коаліційні переговори зруйнував Ющенко
  Наступний матеріал
  З 2010-го року усі скутери мають пройти держреєстрацію (репортаж)
  Теги:
  Loading...