Азаров
Азаров pravda.com.ua

Євросоюз офіційно зняв санкції з Азарова та Ставицького

  Читайте по-русски
  ЄС продовжив обмеження проти 10 осіб

  Рада Європейського Союзу офіційно зняла санкції з колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова та ексміністра енергетики і вугільної промисловості Едуарда Ставицького.

  Відповідне рішення щодо двох високопосадовців часів президентства Януковича набуло чинності після публікації в Офіційному журналі ЄС.

  Рішення схвалили ще напередодні, а відповідну заяву опублікували на сайті ЄС – тоді без зазначення прізвищ посадовців. З кого саме зняли санкції, стало відомо лише сьогодні. Обмеження передбачали замороження активів і заборону на в'їзд до країни-членів Європейського Союзу.

  Водночас Євросоюз продовжив обмеження проти 10 інших осіб ще на рік (до 6 березня 2021 року). Йдеться про Віктора та Олександра Януковичів, Віталія Захарченка, Віктора та Артема Пшонок, Віктора Ратушняка, Сергія Курченка, Дмитра Табачника, Сергія Арбузова та Олександра Клименка.

  Нагадаємо, санкції проти біглого президента України Віктора Януковича та його оточення вперше запровадили у березні 2014-го. Відтоді їх продовжують щороку.

  Попередній матеріал
  Чому Києву можуть відключити газ – у ГТС попередили про ризик
  Наступний матеріал
  МОЗ: в Україні в дев'ятьох людей – підозра на коронавірус
  Loading...