5.ua

ЄС та США зроблять усе можливе, щоб підтримати український народ - Яценюк

  "Ми отримали дуже чітку заяву, що ЄС та США зроблять усе можливе, щоб підтримати український народ та зберегти Україну". -наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк під час виступу на Атлантичній Раді у Вашингтоні в ході робочого візиту до США в середу, 12 березня.

  Повідомляє Урядовий портал.

  "Західний світ відданий тому, щоб зберегти цілісність і незалежність України", - зазначив Прем’єр Арсеній Яценюк .

  "Я задоволений тим, як США та ЄС допомагають нам вийти з кризи", - додав Арсеній Яценюк.

  Він також нагадав, що Україна вже отримала пакет фінансової допомоги від західних партнерів: "Він на столі. Ми ще маємо укласти угоду з МВФ, але ми вже отримали 1 млрд. доларів як гарантії для стабілізації української економіки".

  Глава Уряду підкреслив, що Україна переживає драматичні часи: "Те, що відбувається, булоабсолютно непередбачувано для мене і неприйнятно для світу. Без жодних причин наш партнер уминулому – та я досі переконаний, що ця країна може стати партнером у майбутньому – почалавторгнення в Україну, суверенну й незалежну державу".

  "Ми досі переконані, що цю військову кризу можна вирішити дипломатією та політичними механізмами. З плином часу шанси на це не такі великі, як, наприклад, минулого тижня. Але ціможливості є", - підкреслив він.

  За словами Арсенія Яценюка, перший сценарій президента РФ Володимира Путіна – "заволодітиКримом в тій чи іншій формі": "Але він може піти далі. І в Росії є інший сценарій – як захопити всюУкраїну, в тому числі українську столицю. Все залежить він персональних його (президента Путіна. –ред.) цілей".

  "Кілька років тому він (президент Путін. – ред.) сказав, що найбільша катастрофа минулого сторіччя – це розпад Радянського Союзу. Я б сказав, що найбільшою катастрофою цього сторіччя було б відновлення Радянського Союзу", - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Попередній матеріал
  Поправки в Закон про вибори Президента України пройшли експертизу в профільному комітеті
  Наступний матеріал
  Профільний комітет Сенату США схвалив санкцій проти Росії
  Теги:
  Loading...