Українська правда

Єнін: НАБУ наступає на п'яти Онищенка

ГПУ у справі Онищенка знаходиться у тісній взаємодії з іншими державами

Народний депутат Олександр Онищенко, який переховується від українського правосуддя за кордоном, звертався до низки країн, бо хоче отримати статус політичного біженця. Про це сказав заступник Генерального прокурора Євгеній Єнін в інтерв'ю Insider

Він повідомив: "Так, за нашою інформацією, він звертався до низки країн з метою отримання такого статусу... Я не хотів би їх всі називати, але можу сказати, що НАБУ крокує по п'ятах, і як тільки з'являється інформація про його появу в тій чи іншій країні – туди надсилається окремий запит. Колись це коло замкнеться. Ховатися в цьому світі стає дедалі складніше".

Єнін також наголосив, що ГПУ у справі Онищенка знаходиться у тісній взаємодії з іншими державами: "Більше того, ми підтримуємо тісний зв'язок із нашими колегами з НАБУ, і навіть незважаючи на те, що йому (Онищенку – 5.UA) вдалося виграти рішення стосовно видалення червоної картки Інтерполу в комісії по контролю за файлами – це не означає, що він вирішив всі свої проблеми.

Як повідомляв 5.UA, 9 червня 2017 року Онищенка виключили з парламентської групи "Воля народу".  

Онищенко підозрюється в організації схеми з розкрадання коштів при видобутку і продажу природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з ПАТ "Укргазвидобування", в результаті якої державі було завдано збитків на суму близько 3 млрд грн. В СБУ заявили також про початок досудового слідства щодо Онищенка за ознаками державної зради.

Нагадаємо, що у липні 2016-го Онищенко виїхав з України після того, як Верховна Рада дала згоду на притягнення його до відповідальності, затримання й арешт.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна та США здійснять спостережний політ над Білоруссю та Росією
Наступний матеріал
Справа бійця НГУ Марківа: ГПУ пропонує Італії спільне розслідування

Нардеп Поляков заявив про намір пройти психіатричну експертизу

Експерт: Детективи НАБУ хочуть бачити результати - вироки суду

Суд визнав народного депутата Полякова потерпілим від дій НАБУ

Cитник: Число підозрюваних у проекті "Стіна" може зрости

Фірташ прибрав до рук "Запорізький титано-магнієвий комбінат" фактично за $1 – Ситник

В НАБУ повідомили, скільки їхніх працівників брали участь в боях на Донбасі: інфографіка