www.kv.com.ua

Єльченко розповів, чому "провалилися" переговори про миротворців ООН на сході

  Розмови довкола "російської версії" миротворців на українському Донбасі – не що інше, як гра Кремля

  Рада безпеки ООН була готова розпочати роботу над мандатом миротворчої операції на Донбасі, але Росія відкинула ключові положення. Про це заявив постпред України при РБ ООН Володимир Єльченко, передає "Європейська правда".

  "Радбез справді був готовий починати роботу над мандатом миротворчої операції, але Росія відкинула практично всі важливі положення і повернулася до своєї ідеї про дивну операцію, де миротворці ООН охороняли би спостерігачів ОБСЄ", – розповів Єльченко.

  Він також підкреслив: миротворці мають розміщуватися на державному українсько-російському кордоні, але Росія такий варіант відкидає.

  "І це – "червона лінія", яку ніхто ніколи не перейде. Тому, мені здається, що найближчим часом зрушень у цьому питанні не буде. Так, шанс був, але Росія його не використала чи не дала можливості використати його", – прокоментував український дипломат.

  Єльченко переконаний, що Росія від початку не хотіла миротворчої операції ООН на території Донбасу.

  "Я думаю, що це була просто гра… Їм потрібне або збереження ситуації, яка є на зараз, або так звана "миротворча" операція на російських умовах, яка заморозила б цей конфлікт на десятиліття. Адже ми б отримали таку миротворчу операцію, з якою потім не знали б, що й робити і як її звідти вивести", – підкреслив постпред. 

  Попередній матеріал
  Українські лижі та сноуборди стали найпопулярнішими у країнах ЄС
  Наступний матеріал
  На Київщині підлітки жорстоко побили молоду пару: що відомо
  Loading...