Андрій Осадчук, фракція "Голос"
Андрій Осадчук, фракція "Голос" 5 канал

"Є всі підстави очікувати арешт із заставою": депутат пояснив, чому суд над Татаровим – проблема Зеленського

Читайте по-русски
Політик вважає, що Зеленський псує власну репутацію, не відсторонивши підозрюваного посадовця від роботи

Президент Володимир Зеленський мав би миттєво відсторонити підозрюваного в корупції заступника голови Офісу президента Олега Татарова, а не псувати власну репутацію, дозволяючи йому робити суперечливі заяви в бік НАБУ та "самоусуватися" від роботи.

Про це в ефірі ток-шоу "Велика політика" на "5 каналі" сказав народний депутат фракції "Голос" Андрій Осадчук.

"Те, що заявляє НАБУ, зазвичай відповідає дійсності. Тому, напевне, є всі підстави очікувати завтра арешт із заставою. Я погоджуюся з колегою, що застава ця буде сплачена досить швидко. Бо, на жаль, у теперішній команді президента працюють такі державні службовці, в яких чомусь є досить багато коштів. Подивимся завтра, яка декларація у Татарова, яка буде сума застави. Думаю, це теж буде цікава вправа, щоб зрозуміти, як і звідки візьмуться ці гроші", – прокоментував він можливість арешту Татарова.

"Проблема навіть не в тому, яке рішення буде прийняте завтра. Проблема в тому, що це черговий приклад – Володимир Зеленський геть не вміє управляти своїми ризиками. Бо завтрашній суд – це не проблема Татарова, це проблема Зеленського. Він мав би думати про це ще місяць тому. Він руйнує свою репутацію", – сказав Осадчук.

"Замість того, щоб його відсторонити від роботи, що є нормальним юридичним ходом, вони дають йому можливість робить якісь дурні заяви про НАБУ, про Ситника. Потім їх спростовувати, потім його заяву про те, що він "відсторонився від виконання своїх обов'язків". Це маячня – такої дії в Трудовому кодексі чи законі про державну службу немає, це неможливо. Але видно, що Офіс президента толерує такі заяви. З одного боку – людина знаходиться під таким звинуваченням, під ризиком загриміти у тюрму. І замість того, щоб відсторонитися від неї, Офіс президента кожен день поглиблював цю кризу, руйнуючи свою репутацію. На жаль, нема кому пояснить Зеленському – хлопче, що ти робиш?" – підкреслив депутат.

Дивиться повний запис ток-шоу "Велика політика":

Нагадаємо, що Національне антикорупційне бюро розслідує справу щодо заступника керівника Офісу президента Олега Татарова. Справа стосується можливої причетності Татарова до фальсифікації експертизи у справі колишнього нардепа та забудовника Максима Микитася.

Водночас генеральна прокурорка Ірина Венедіктова відсторонила від справи Татарова всіх чотирьох прокурорів САП, які вели справу Микитася і Татарова, і призначила процесуальним керівником у справі – себе і в.о. глави САП Максима Грищука, який раніше не займався цією справою.

22 грудня стало відомо, що директор НАБУ Артем Ситник ініціює в суді арешт заступника голови Офісу президента Олега Татарова.

Попередній матеріал
В Україні планують об'єднати весь транспорт єдиним електронним квитком SmartTicket
Наступний матеріал
Помпезний похорон і 12 петицій із проханнями увічнити пам'ять: як Харків прощався з Кернесом
Loading...