Олександр Черненко
Олександр Черненко 5 канал

Є всі ознаки того, що це було не уникнення податків, а відмивання грошей – Черненко про офшори Зеленського

Читайте по-русски
За словами Черненка, офшори є й зараз, але не на Зеленському, а на Шефірі

Голова КВУ (2009-2014), народний депутат VII скликання Олександр Черненко заявив, що мережа офшорних компаній, що пов'язані з президентом України Володимиром Зеленським, які виявило Pandora Papers, має всі ознаки того, що через них не ухилялися від сплати податків, а відмивали брудні кошти Ігоря Коломойського. Про це Черненко розповів у програмі "Дійові особи" на 5 каналі".

"Влада взяла таку тактику, що всі спікери, інформаційні ресурси подаються, що офшори – це не порушення закону, це було давно, він не був президентом – все нормально. Але, що замовчується, що офшори є досі, але вже не на Зеленському, а на Шефірі, що в принципі одне й те саме. Це не просто був офшор, щоб уникнути сплати податків, хоча це теж не є добрим. Трошки з іншими гаслами йшов Зеленський на вибори. Це не просто була оптимізація податків, це переводили брудні гроші Коломойського, таким чином їх відмивали. Ті гроші, які він, очевидно, вивів з "ПриватБанку". І коли кажуть, що це ніби Коломойський як власник каналу, на якому був "Квартал", оплачував інформаційні продукти "Кварталу" – це теж не так, бо там є призначення платежу. Тут є наявні всі ознаки не просто уникнення податків, а відмивання коштів, а це вже кримінальна стаття" – зазначив Олександр Черненко.

Дивіться повний випуск програми

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський і його соратники могли бути причетними до переведення 40 млн доларів від структур, пов'язаних з олігархом Ігорем Коломойським, мовиться в розслідуванні "Слідство.Інфо".

Згодом, найвпливовіші світові медіа (BBC, CNN, Washington Post, Guardian) опублікували матеріали про те, що президент України Володимир Зеленський має приховані офшорні компанії, через які, ймовірно, виводилися десятки мільйонів доларів з України у співпраці з Коломойським.

Розслідування прокоментували й у Білому домі. Там зауважили, що звинувачення проти президента України Володимира Зеленського у відмиванні брудних коштів робить це питання більш важливим у стосунках Вашингтона та Києва.

Попередній матеріал
"В нас абсолютно провалена вакцинація" – Сюмар про наслідки політики нинішньої влади
Наступний матеріал
На Тернопільщині високопосадовці встановили лісгоспам "таксу" на роботу
Loading...

Офшорний скандал, подвійні стандарти Зеленського та звільнення Разумкова – "Велика політика"

Україна внесе на розгляд ООН оновлені резолюції щодо порушення прав людини в Криму – Зеленський

Як "слуги" лататимуть дірки у бюджеті та як влада викрутиться зі світового офшорного скандалу – Южаніна і Портников у ток-шоу "Дійові особи"

Обіцяв боротися з олігархами, але разом з ними відмиває гроші через офшори – світові ЗМІ про Зеленського

Офшори президента Зеленського – Лапін і Рудик у "Час Ч"

Pandora Papers Зеленського – Ніколаєнко та Сюмар у "Час Ч"