5.ua

Яценюк: Зміни до Конституції необхідно прийняти до президентських виборів

  Зміни до Конституції України необхідно прийняти до президентських виборів, заявив прем`єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Про це він сказав сьогодні в Донецьку на розширених зборах із представниками керівництва східних регіонів, членами уряду, народними депутатами України, повідомляє УНІАН.

  Яценюк підкреслив, що "зміни до Конституції необхідно прийняти до президентських виборів, щоб до моменту обрання глави держави країна знала, з якими повноваженнями буде президент, уряд, прокуратура та інші органи влади".

  Прем`єр-міністр закликав присутніх на зборах представників Партії регіонів та інших представників політичних сил взяти участь у розробці змін до Конституції, ввійти до складу робочої групи.

  Як повідомляє Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ, за словами Яценюка, проект нової Конституції можливо відправити у Венеціанську комісію до президентських виборів.

  "Бачу реальним, що до президентських виборів ми можемо відправити проект нової Конституції у Венеціанську комісію", - заявив глава уряду

  Попередній матеріал
  Перший національний визнали винним у порушенні етичного кодексу
  Наступний матеріал
  Україна продовжить перемови зі Словаччиною попри тиск "Газпрому"