5.ua

Яценюк закликав регіоналів підтримати помилування Тимошенко [відео]

  Підтримати клопотання про помилування Юлії Тимошенко на парламентському рівні, з такою пропозицією на погоджувальній раді звернувся до депутатів лідер «Батьківщини» Арсеній Яценюк.

   

  Таким чином він просить Верховну Раду приєднатися до заяви чільників місії Європарламенту Кокса-Кваснєвського. У Партії регіонів відповіли: це прерогатива Президента. Саме Віктор Янукович має підписати цей документ, а приєднання на парламентському рівні – юридично беззмістовне, вважає лідер фракції регіоналів, Олександр Єфремов. Голова Верховної Ради ще не вирішив, чи буде особисто підтримувати це клопотання оскільки, каже, жодних документів, у тому числі про парламентську підтримку клопотання Кокса-Квасневського, від депутатів наразі не надходило.

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Для того, щоби допомогти Віктору Федоровичу вирішити це питання, ми пропонуємо, щоби члени українського парламенту підписали клопотання про підтримку заяви місії Кокса і Кваснєвського щодо помилування Юлії Володимирівни. Переконаний, що більшість депутатів хочуть підписати угоду і ми зберемо необхідні підписи. Офіційно звертаюся до вас, пане Єфремов...»

  Олександр Єфремов, лідер фракції ПР: «Помилование кто подписывает? Президент. У Президента должны быть основания, а не просто – подставить руководителя государства под невыполнимые условия... Несколько факторов: отсидеть больше половины срока, затем – а есть ли другие судебные процессы, и вопрос – а есть ли задолженность перед государством...»

  Володимир Рибак, спікер ВР: «Це питання піднялося сьогодні... Воно не розглядалося ніде. Будуть у мене керівники фракцій, то я спитаю».

  Журналіст: «Так а ви особисто підпишете клопотання?»

  Володимир Рибак, спікер ВР: «Ми? Я... Особисто… Ну, то... Буде питання і якийсь текст – будемо розглядати».

  Попередній матеріал
  Проблемні вибори: 5 округів на політичному старті [відео]
  Наступний матеріал
  Світовий банк не віщує зростання українській економіці [відео]