5.ua

Яценюк закликав не скасовувати санкцій проти Росії

  Не скасовувати санкції проти Росії, доки та не виконає своїх обіцянок, закликав членів ООН прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.


  На прес-конференції у Нью-Йорку, де триває 69-та сесія Генеральної асамблеї ООН, він наголосив: санкції – ефективні, проте їхня дія розтягнута в часі, а Україна потребує швидкого вирішення нинішньої ситуації.

  Арсеній Яценюк підкреслив: "Дехто каже, що Росія не зважає на санкції. Це не так. Може, їм і байдуже до санкцій, але не до російського рубля, який знецінюється, та інфляції. Санкції – ефективний інструмент, але довгостроковий. А нам потрібне швидке рішення. Теперішнє перемир’я – дуже ненадійне. Я до нього дуже скептично ставлюся. Але які в нас ще варіанти? Військовий – зупинити та перемогти Росію. Ми легко можемо впоратися з підтримуваними Росією бойовиками та терористами, але не з добре тренованими та озброєними професійними військовими. Другий варіант – розпочати певний мирний процес. І це не найкращий вибір. Очевидно, що ідеальний варіант – посадити за стіл переговорів Сполучені Штати, Євросоюз, Україну та Росію. Якщо переговори будуть прямі – Російська федерація зробить усе, щоби переграти нас. Головна мета російського президента – створити заморожений конфлікт в Європі й отримати контроль над сходом України".

  Нагадаємо, напередодні прем’єр виступив на Генасамблеї ООН і запевнив: Росія не може перемогти український народ

  Попередній матеріал
  Сьогодні в ЦВК завершується реєстрація кандидатів у народні депутати
  Наступний матеріал
  Обстріли українських позицій не припиняються - РНБО
  Теги:
  Loading...