5.ua

Яценюк розповів депутатам куди пішли зібрані для армії гроші

  Про витрату грошей, які на потреби армії переказали українці, відзвітував у парламенті прем'єр-міністр Арсеній Яценюк. Загалом, за його словами, вояки отримали майже 129 мільйонів гривень.


  З них 30 мільйонів витратили на польове обмундирування нового зразка, майже 28 із половиною – на шоломи, а також 17 мільйонів – на черевики з високими берцями. Спальні мішки та підстилки коштували 15 мільйонів, форми флотського одягу – 8. На простирадла пішло понад 2 мільйони. Стільки ж – на ковдри і матраци, наволочки, подушки й білизну. По 100 тисяч гривень виділили на навігаційні приймачі і бар'єри безпеки, а на засоби зв'язку і комплектуючі – понад 2 мільйони. Ще на 3,5 мільйона купили маскувальних сіток і трохи більше ніж на мільйон – топографічних карт.

  Прем’єр-міністр звітує: "Що стосується тих коштів, які ми виділяємо: ми тільки БТРів купили майже на 600 млн. грн. Плюс ще треба здійснити близько 100 млн. грн. попередню оплату на нові броньовані машини "Дозор". Я не кажу вже про стрілецьку зброю, про 5 тисяч бронежилетів, які купила Нацгвардія, про 3 тисячі бронежилетів, які будуть зараз придбані з Польщі, і каски. Тобто, процес іде".

  Крім цього, Арсеній Яценюк закликав депутатів і журналістів допомагати виявляти недоліки в роботі: "Звичайно, що ми не готові були до того, щоби діяти в таких умовах агресивної війни. Але кожен день з дубиною ганяємо все начальство. Генералів повідправляли на поля, а не в штабі сидіти. Заставляєм працювати кожного. Я буду дякувати кожному народному депутату України, засобам масової інформації – витягуйте всю інформацію, показуйте!"

  Попередній матеріал
  Кабмін створив Державну фіскальну службу
  Наступний матеріал
  Луганські журналісти тікають від переслідувань терористів до Києва
  Теги:
  Loading...