5.ua

Яценюк побачив підтримку України з боку всього світу

  Український народ переміг диктатуру, яка здавалася нездоланною. Він безсумнівно здолає не лише агресора та його поплічників, але й корупцію, некомпетентність, нехлюйство.

  Впевненість у такому висловив глава уряду України Арсеній Яценюк у своєму привітанні українському народу з нагоди Дня незалежності, повідомляє "Урядовий портал".

  "У нас все вийде. Тому, що ми – народ. Тому, що ми у себе повірили.  Ми йдемо важким шляхом, але у правильному напрямку. І обов’язково утвердимося у тій частині світу, де людина наділена правом тільки тому, що є людиною, де гідність і свобода особистості – реальна цінність, найбільш пошанована суспільством", - наголосив Арсеній Яценюк.

  Він також підкреслив унікальність нинішньої складної ситуації в Україні, єдність народу та підтримку українців з боку всього світу.
  "Ніколи ще за роки нашої державності ми не піддавалися таким випробуванням. І ніколи ще ми не були такими згуртованими і впевненими у своїх силах. Ніколи ще нас не намагалися так дискредитувати. І ніколи ще ми не відчували таку симпатію народів світу", - зазначив український прем"єр. 
  Попередній матеріал
  В Міноборони з'ясовують, чи були українські військові на "параді полонених" у Донецьку
  Наступний матеріал
  Порошенко запевнив, що Україна більше не відзначатиме радянські свята
  Loading...