Порошенко запевнив, що Україна більше не відзначатиме радянські свята

  Президент Петро Порошенко заявив, що Україна більше не буде святкувати 23 лютого. Про це він сказав на Майдані під час святкування Дня Незалежності 24 серпня.


  "В багатому на подвиги літописі українського воїнства безліч битв і дат, гідних стати Днем захисника Вітчизни. Україна більше ніколи не відзначатиме це свято за військово-історичним календарем сусідньої країни. Ми будемо шанувати захисників своєї Батьківщини, а не чужої!", - наголосив Президент. 
  Присутні на Майдані Незалежності зустріли цю заяву овацією.
  Петро Порошенко подякував воїнству за вірність Присязі, за служіння Україні, за жертовний її захист, та відзначив, що хотів би низько вклонитися кожній українській жінці, "хто втратив чоловіка чи сина, онука чи брата, хто з вірою в перемогу чекає на повернення свого рідного, найкращого, коханого".

  Окрему подяку Глава держави висловив активістам волонтерського руху.
  "Особливо важливою ваша допомога була в перші тижні агресії, коли ми отримали в спадок державу без армії, без міліції, без спецслужб, без зброї", - сказав Президент.

  "Наш ворог довго й наполегливо тренувався, щоб напасти на Україну. А от ми тоді не були готові до такого підступного віроломства», - наголосив Президент, нагадавши давньоримську мудрість "Хочеш миру – готуйся до війни", при тому наголосивши, що "війна – не наша ініціатива, вона нав’язана нам ззовні".

  Нагадаємо, що День захисника Вітчизни з радянських часів відзначається 23 лютого; при тому, що в Україні є День збройних сил - 6 грудня.

  Попередній матеріал
  Яценюк побачив підтримку України з боку всього світу
  Наступний матеріал
  За минулу добу знищено 250 терористів та бойова техніка, з боку РФ не стріляли
  Теги:
  Loading...