from-ua.com

Яценюк мені особисто зізнався у недієздатності Кабміну - Луценко

  За словами Луценка, нардепи, запропонувавши кандидатуру Гройсмана на пост прем'єра, виконали три умови, які вимагав Яценюк для своєї відставки

  Керівник фракції БПП Юрій Луценко знову наголосив на необхідності створення нового уряду і зазначив, що прем'єр-міністр Арсеній Яценюк йому особисто зізнавався у недієздатності цього уряду. Про це Луценко заявив під час Погоджувальної ради керівників комітетів і фракцій Верховної Ради у понеділок, 28 березня, повідомляє "Укрінформ".

  "В цьому уряді немає милосердя, немає співчуття. Вони самі знають, що цей уряд недієздатний. Мені це в очі один-на-один говорив прем'єр-міністр Яценюк: я знаю, що цей уряд недієздатний. Він недієздатний хоча б тому, що там уже немає п'ятьох міністрів. Він недієздатний тому, що втратив підтримку чотирьох із п'яти фракцій коаліції. Він недієздатний, бо втратив підтримку 80% українців. При цьому я наголошую, що Яценюк зробив багато доброго, за що йому треба дякувати", - сказав Луценко.

  Він додав, що, на його думку, саме діяльність уряду призвела до розпаду коаліції. "Саме бездіяльність уряду на ключових напрямках, яких вимагала коаліційна угода, призвела до розпаду коаліції шляхом висловлення уряду недовіри", - заявив лідер БПП.

  Як інформує видання, Луценко додав, що нардепи, запропонувавши кандидатуру Гройсмана на пост прем'єр-міністра, виконали три умови, які вимагав Яценюк для власної відставки.

  "Коли всі три умови були виконані: ми назвали кандидата, показали програму кандидата, показали 150 голосів разом з "Батьківщиною" (для підтримки Гройсмана). Виявилося, що ще треба показати склад уряду... Проте склад уряду пропонує сам прем'єр після консультацій з фракціями коаліції. Це згідно з Конституцією. Так було при Яценюку і так буде при його наступнику", - підкреслив Луценко.

  Як повідомляв 5.ua, 24 березня 2016 року Луценко закликав проголосувати за нового прем'єра в найближчі дні та пригрозив вийти з коаліції.

  Попередній матеріал
  В Ужгороді виникла пожежа в чотириповерхівці
  Наступний матеріал
  Українські армійці розпочали навчання з відбиття можливої широкомасштабної агресії
  Loading...

  Яценюк: Реальної альтернативи для програми нашого уряду немає

  Яценюк депутатам: Або запропонуйте новий уряд, або не чіпайте мене і лишіть на посаді

  В Кабміні підтвердили, що Яценюк зустрічався з Ахметовим

  Сьогодні зранку група представників фракцій розпочне обговорення нової коаліційної угоди

  Нардеп від БПП розповів, що відбулося на сьогоднішній раді коаліції

  5 канал - трансляція наживо