news.liga.net

В Кабміні підтвердили, що Яценюк зустрічався з Ахметовим

  У прес-службі прем'єра запевнили, що це була одна з багатьох планових зустрічей прем’єр-міністра України, які він проводить із власниками, керівниками та менеджерами бізнесу

  У середу ввечері, 23 березня, у будівлі Кабміну відбулась зустріч прем'єр-міністра Арсенія Яценюка з олігархом Рінатом Ахметовим. Як повідомив у Facebook журналіст Михайло Ткач, ця зустріч тривала понад дві години.

  Сьогодні цю інформацію підтвердили у прес-службі глави уряду.

  "Це була одна із багатьох планових зустрічей прем'єр-міністра України, які він проводить із власниками, керівниками та менеджерами бізнесу – як державного, так і приватного, у рамках системного моніторингу Кабінетом міністрів діяльності найбільших підприємств, які забезпечують створення робочих місць, сплату податків та експортну валютну виручку", - написала прес-секретар Яценюка Ольга Лаппо у Facebook.

  Вона запевнила, що "Арсенія Яценюка як главу уряду турбувало питання зменшення обсягів валютної виручки від компаній, в тому числі власником яких є Рінат Ахметов, що може потягнути за собою зменшення сплати податків до державного бюджету".

  Лаппо також повідомила, що результатом цієї бесіди є запланована зустріч глави уряду з найбільшими експортерами з метою вжиття заходів стимулювання збільшення обсягів експорту, валютних надходжень у країну, збереження робочих місць та курсової стабільності.

  Попередній матеріал
  Користувачі мережі за добу навчили "штучний інтелект" від Microsoft засадам поганого
  Наступний матеріал
  Volkswagen відкликає понад 800 тисяч авто через проблеми з педалями
  Теги:
  Loading...

  У "Народному фронті" розповіли, за яких умов Яценюк піде у відставку

  Яценюк має подати у відставку на початку наступного тижня - нардеп

  Яценюк: Я очікую на подальші рішення "БПП" і персонально Президента

  Яценюк заявив про підвищення соцстандартів з початку травня

  Яценюк передав Авакову матеріали на 42 закордонні компанії, причетні до бізнесу "сім'ї"

  Ахметов опустився на 570 позицій у новому рейтингу Forbes