Янукович звільнив кількох високопосадовців [репортаж, відео]

  Після засідання Уряду з житлово-комунального гоподарства Президент Янукович звільнив віце-прем`єра - міністра житлово-комунального господарства Тихонова. Також звільнено його заступника і голову Севастопольської міськадміністрації. На Банковій кажуть - це ще не все. Невдовзі можуть полетіти голови в інши регіоналів.

  Михайло Добкін - голова Харківської обласної державної адміністрації: "Я не думаю, что здесь у кого то есть состояние тревоги. Главное здесь профильное министерство".

  З легкої ноги і в доброму гуморі керівник Харківщини, як ї його колеги, зібралися на нараду. Впевнені, комунальне господарство занедбали не вони, то ж і відповідати перед Президентом за високі тарифи і не якісні послуги також не їм. Але Президент іншої думки. 

  Віктор Янукович, Президент України: "Хто буде за це відповідати? Керівники регіональної влади, так чи ні? Так! Мені набридло водити ці розмови покругу і нічого не робити".

  Та в Уряді уже дещо зробили. Підготували Президенту пропозиції на звільнення. 

  Микола Азаров, Прем`єр-міністр України: "Уряд вносить пропозицію, шановний Вікторе Федоровичу. Щоб президнт прийняв кадрові пропозиції Кабміну  щодо окремих керівників регіонів , профільного міністерства, а також оголосив догану главам обласних адміністрацій, які допустили у своїх регіонах  безконтрольного підвищення тарифів".

  Хто з регіональних чиновників отримав наганяй уже під час закритої частини засідання - журналісти намагалися довідатися по його завершенню. 

  Та вже пообіді з Адміністрації Президента посипалися Укази про звільнення.

  На сайті Глави Держави є указ президента про звільнення глави Севастопольської міської державної адміністрації Саратова. 

  Далі лаву безробітних поповнив профільний віце-прем`єр - Віктор Тихонов і його перший заступник Юрій Хіврич, який ще кілька годин тому заперечував своє звільнення. 

  Усі, хто на посадах залишаться, мають нашвидкуруч виконати доручення Президента і Прем`єра. 

  Микола Азаров: "Буде затверджений єдиний порядок встановлення тарифів на ЖКП. Запровадження цих норм дозволить усунути суттєву відмінність у тарифах на послуги на утримання житла та прибудинкових територій, послуг централізованого тепло-водопостачання в межах одного населенного пункту і країни в цілому".   

  Місцеві чиновники обома руками "за" таку пропозицію.  Але уточнюють, розробляти програму мають у Києві, а не на місцях. Тому на засіданні створили робочу групу, яка впродовж 10 днів  мізкуватиме: які ж цифри з наступного опалювального сезону вписувати у платіжки за комірне.

  Ірина Герасимова, Роман Сухан, 5 канал

      

  Попередній матеріал
  ДСС перевірив якість товарів у магазинах. Результат невтішний [відео]
  Наступний матеріал
  Ще дванадцятьом українцям присвоїли звання Праведник народів світу
  Теги:
  Loading...