Янукович
Янукович 112.ua

Янукович після втечі написав листа Путіну з проханням ввести війська в Україну – військова прокуратура

  Прокурор нагадав, що Росію визнано країною-агресором стосовно України у структурах ООН.

  Після втечі екс-президент України Віктор Янукович написав листа до президента РФ Володимира Путіна з проханням використати збройні сили РФ на території України та направив схожого листа до Ради Федерації РФ. Про це повідомив представник обвинувачення, прокурор Головної військової прокуратури ГПУ Руслан Кравченко, повідомляє УНІАН.

  "Знаходячись у РФ, він (Віктор Янукович – Ред.) підготував та направив листа до президента РФ Путіна з проханням використати збройні сили РФ на території України. Також нами встановлено, що схожий лист він також написав до Ради Федерації РФ – також щодо заклику на використання російських військ на території України. Нами було встановлено, що тільки даний лист узаконив рішення та дії представників влади РФ, а саме президента РФ та Ради Федерації щодо надання президенту РФ дозволу на використання російських військ на території України", – заявив Кравченко.

  Він заявив, що це встановлено і показаннями свідків, і іншими матеріалами досудового розслідування.

  Кравченко наголосив: "На підставі даного листа Януковича президент РФ звертається до Ради Федерації про дозвіл, внаслідок чого Рада Федерації надає цей дозвіл. Як всім відомо, усій світовій спільноті, наслідком даного листа російська влада, країна-агресор використовує свої війська на території нашої держави, а саме в АР Крим, використовує та окупує нашу територію. І під час виконання даних злочинних дій (збройні сили РФ – Ред.) розпочали та ведуть проти нашої держави агресивну війну".

  Він нагадав, що Росію визнано країною-агресором стосовно України у структурах ООН. "Ці страшні дії обвинуваченого Януковича призвели до мільйонів біженців, до сліз матерів, каліцтва та тисяч хрестів на кладовищах, це страшна агресивна війна проти нашої держави. Тому ми обвинувачуємо Януковича у тому, що він вчинив державну зраду, вчинив пособництво у веденні агресивної війни та змін меж нашої території та державного кордону", – додав Кравченко.

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше, 4 квітня 2017 року, прокуратура проситиме суд про довічне ув'язнення екс-президента Януковича. 

  Попередній матеріал
  Соцмережі бурхливо відреагували на рішення щодо Арки дружби народів у Києві
  Наступний матеріал
  Квитки на півфінал Євробачення стали на 80% дешевші
  Loading...

  "Зрадофілам не варто радіти": Луценко обіцяє вирішити питання щодо розшуку Інтерполом українських віп-утікачів

  Справа про держзраду Януковича: Суд оголосив перерву до 18 травня

  Підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента Віктора Януковича – завершено

  Зняття Януковича з розшуку Інтерполу не вплине на судовий процес щодо нього – Єнін

  ГПУ: Україна оскаржуватиме рішення Інтерполу щодо зняття з розшуку Януковича

  Янукович був оголошений в міжнародний розшук за економічні злочини – адвокат