Соколова біля НАБУ
Соколова біля НАБУ скріншот

Яніна Соколова вийшла з допиту в НАБУ – про що питали слідчі – включення

Читайте по-русски
Яніна Соколова спілкувалася з детективами НАБУ протягом двох годин

Яніна Соколова вийшла після допиту в Національному антикорупційному бюро, куди її викликали через плівки брата глави Офісу президента, повідомляє "5 канал". Матеріали вона оприлюднила пів року тому. 

Слідчі НАБУ відмовилися відповідати, чи викликатимуть до Національного антикорупційного бюро чільника Офісу президента або його брата через призначення осіб на державні посади за хабарі. Якщо ж цього не станеться, можна буде говорити про необ'єктивність правоохоронців. Про це сказав адвокат журналістки Яніни Соколової після її допиту в НАБУ.

На плівках брат очільника ОПУ нібито підбирає кандидатів на державні посади в обмін на гроші. Перед допитом у коментарі журналістам Яніна Соколова припустила, що слідчі хочуть дізнатися про автора скандальних плівок та хто їй міг передати ці матеріали. 

Також перед допитом журналістка повідомила, що свідчення в цій справі має дати і очільник Офісу президента.

Крім того, Соколова зазначила, показовим є той факт, що спочатку вище керівництво держави спростовувало достовірність плівок та ймовірність продажу найвищих посад у державних компаніях, однак посади після публікації цих плівок ніхто не отримав. 

За її словами, йдеться про призначення керівників до "Укртрансбезпеки" за 30 тисяч доларів та до Держгеокадастру.

Також Соколова назвала позитивним той факт, що справа розслідується в НАБУ, однак на якому вона етапі, не знає. Щоправда, побоюється, що справу можуть передати в інше відомство.

Яніна Соколова спілкувалася з детективами НАБУ протягом двох годин. Після допиту в коментарі журналістам розповіла, що слідчі хотіли дізнатися про автора скандальних плівок та хто їй міг передати ці матеріали.

"Питали про джерело походження плівок, цікавили особи, які могли б ці плівки передати, цікавив вміст плівок, цікавили особи, які були присутні на плівках, за нашими власними розслідуваннями, чи в нас існує ймовірна можливість ймовірної співпраці чи діалогів, питали, чи до мене зверталися до та після оприлюднення плівок ті, хто міг бути джерелом цих плівок", – зазначила вона.

Крім того, журналістка додала, що слідчі планують викликати інших учасників команди, яка працювала над проєктом, у якому і було оприлюднено матеріали про брата голови ОПУ.

Це вже другий етап цієї справи. Вперше про торгування державними посадами на найвищому рівні заявив народний депутат Гео Лерос.

Ганна Рибалка, "5 канал"

Попередній матеріал
Їх поливали "Градами": десантники одними з перших стали на захист України від агресії РФ – "Таємниці війни"
Наступний матеріал
Ще одному російському актору заборонили в'їзд в Україну – що відомо
Loading...

Фестиваль фантастики в "ДНР" та Жириновський із майбутнього – "Вечір з Яніною Соколовою"

Зе-влада, Москаль і матюки: ТОП-5 відео "5 каналу", що "підсмалили" вересень

Гіркін здав Суркова та що чекає хасидів в Україні – "Вечір з Яніною Соколовою"

Яніна Соколова розповіла, хто передавав їй плівки "вагнерівців" – "Гончаренко рулить"

"Або ми побудуємо цю державу, або хтось побудує нас": Павло Клімкін у "Рандеву"

"Частка команди Зеленського ретранслює меседж Путіна": нардеп Софія Федина в "Рандеву"