Анатолій Бондаренко
Анатолій Бондаренко Анатолій Бондаренко / Facebook

Міський голова Черкас прокоментував погрози з ОПУ (оновлено)

Читайте по-русски
Також Бондаренко оприлюднив повістку про виклик на допит

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко завив, що йому погрожував перший заступник голови Офісу президента Сергій Трофімов. У Facebook він оприлюднив коротке листування з начебто з посадовцем.

Користувач, який підписаний саме як Сергій Трофімов – пише, що "востаннє попереджає". Очільник Черкас запитав – чи це погрози?

На це його співбесідник відповів: "Ми ніколи не погрожуємо, ми діємо. Завтра можете опинитися під картатою ковдрою, якщо свої таланти не заспокоїте. Достатньо ясно?".

Крім того, Бондаренко оприлюднив повістку про виклик на допит через рішення про передчасне пом'якшення карантину в місті. У документі йдеться, що міський голова має прибути до слідчого 4 травня о 12-й годині. У справі він проходить поки що у статусі свідка.

Оновлено.

На Банковій заявили, що перший заступник керівника Офісу президента не відсилав очільнику Черкас жодних повідомлень. В Офісі глави держави кажуть, що міський голова став жертвою пранку і зробив із цього поспішні висновки.

Наголосили, що цей факт та звинувачення з боку Бондаренка не вплинуть на перебіг подій і діям чиновника нададуть юридичну оцінку.

Йдеться про рішення міськвиконкому дочасно пом'якшити карантин у місті. Нині ж уряд працює над програмою виходу країни з карантину. Якщо не виникне спалаху коронавірусу, послаблюватимуть обмеження з 11 травня, зазначили у відомстві.

Нагадаємо, напередодні президент Володимир Зеленський передав "полум'яний привіт" міському голові Черкас через пом'якшення карантину в місті.

Попередній матеріал
Кім Чен Ин таки живий – вперше за три тижні з'явився на публіці
Наступний матеріал
Твіт Ілона Маска обвалив акції Tesla на 10%
Loading...