Віталій Кличко
Віталій Кличко kievcity.gov.ua

"Якщо я не в "Слузі народу", це не означає, що треба порушувати закон": Кличко про конфлікт із новою владою

Читайте по-русски
Голова КМДА вважає, що суперечності з Богданом можна було б владнати також на дострокових виборах у Києві

Збереження об'єднання посад міського голови Києва та голови КМДА необхідне і є прикладом децентралізації. Про це у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою" розповів міський голова Києва Віталій Кличко.

"Люди обрали людину міським головою столиці, бо вона презентувала програму, вони їй довіряють і ту програму вона повинен втілити… В "Законі про столицю" прописано, що людину, яку обрали Київським міським головою, повинні призначити головою КМДА... Тому я звертаюся до людей. Якщо ви довірили мені реалізовувати ті очікування, які повинні відбутися у Києві, то я відповідаю перед вами. Якщо хтось призначає людину, яка не має жодних зобов'язань і жодної відповідальності перед людьми, то про яку децентралізацію ми говоримо?" – сказав Кличко.

Голова КМДА вважає, що суперечності з Богданом можна було б владнати також на дострокових виборах у Києві.

"Ми говоримо про демократію, такого немає в жодній демократичній країні, жодному місті. Яким шляхом йдемо? Нам потрібна влада? Будь ласка, йдемо на дострокові вибори. Якщо у вас є кандидат, нехай він балотується. Якщо Кличко не є представником партії "Слуга народу", це не означає, що потрібно порушувати закон", – зазначив Кличко.

Повне відео розмови можете переглянути тут:

Раніше міський голова Києва Віталій Кличко заявив, що представники нинішньої влади намагаються підкупити депутатів Київради, щоб зірвати наступне засідання. 

Попередній матеріал
У центрі Києва Range Rover після зіткнення з Tesla влетів у натовп пішоходів – що відомо
Наступний матеріал
Торгівля та полегшення в'їзду для українців: як минув перший день прем'єр-міністра Ізраїлю в Києві – сюжет
Loading...