У ВР не назбирали депутатів 5 канал

"Як Рада кворум збирала у Вашингтоні та в ополонці": чому так і не відбулося вечірнє засідання парламенту

Сьогодні ВР забракло голосів для ухвалення рішень - і на ранковому засіданні, і на вечірньому

Вечірнє засідання Верховної Ради так і не відбулося. Спікер Андрій Парубій закрив його, як і ранкове, дочасно через недостатню кількість депутатів та, відповідно, брак голосів для ухвалення рішень. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, зареєструвалося в залі понад 300 парламентаріїв, утім, як виявилося під час персонального голосування, дійшли на засідання лише 167.

Під час "експрес"-засідання спікер нарікав на дисципліну і радив головам фракцій провести виховну роботу з депутатами. А от народні обранці, що були присутні в залі, обурилися такою поведінкою своїх колег.

"Ми вважаємо це абсолютно неприпустимим. Наша фракція висловлює протест проти такої безвідповідальної поведінки. Ми вимагаємо опублікувати списки тих, хто не прийшов сьогодні на засідання, тих хто не голосував, тих хто зірвав засідання. Я відмінив поїздку на інавгурацію Трампа (і прийшов до Ради)", - зазначив нардеп Олег Ляшко.

"Сьогоднішній кворум Верховна Рада зібрала у Вашингтоні, у Давосі і в ополонці. У всіх країнах люди просто роблять висновок по тому, хто ходив, а хто не ходив, і дивитися треба конкретно по прізвищам - хто відвідує, а хто ні", - зазначив у свою чергу голова української делегації в ПАРЄ, народний депутат Володимир Ар'єв.

А народний депутат від "Самопомочі" Олена Сотник запитала: "Ті, хто полетіли сьогодні у Вашингтон, - буде цікаво дізнатися, у кого з них будуть предметні зустрічі, зокрема, з президентом Трампом, а хто просто полетів для того, щоб відзначитись, зробити "селфі".

 

Як повідомлялося, сьогодні, 19 січня, Рада дала згоду на допуск іноземних військ на територію України.

Попередній матеріал
Водохреща у столиці: як кияни разом з "місцевими" у Дніпрі борсалися
Наступний матеріал
Органи місцевого самоврядування не зможуть звертатися до КСУ - експерт
Loading...
Верховну Раду проситимуть виключити Савченко з комітету з нацбезпеки

Верховну Раду проситимуть виключити Савченко з комітету з нацбезпеки

Постноворічна Рада: Чому депутати не наважилися розпочати сезон із підвищення зарплатні

Постноворічна Рада: Чому депутати не наважилися розпочати сезон із підвищення зарплатні

Верховна Рада ухвалила закон про е-квиток у транспорті

Верховна Рада ухвалила закон про е-квиток у транспорті