Крим
Крим http://piki-trip.ru

"Я вам всьо пращаю": мешканцям Криму окупант "списав" борги перед банками України

Борги, які станом на березень 2014 року не перебільшували 5 млн рублів, планують "списувати" повністю

У середу, 29 листопада, самопроголошений "парламент" Криму ухвалив закон, який дозволяє "списати" борги за кредитами, взятими до анексії півострова. Йдеться про борги перед українськими банками, повідомляє видання "Крим.Реалії".

Як заявив "спікер" Володимир Константинов, борги, які станом на 18 березня 2014 року не перебільшували 5 млн рублів (2,2 млн гривень), планують "списувати" повністю.

Крім того, "пробачаються" борги для непрацюючих пенсіонерів; позичальників, у яких на утриманні є одна або більше неповнолітніх дітей; батьків-одинаків; опікунів одного чи кількох неповнолітніх дітей, якщо у них при цьому є на утриманні рідні неповнолітні діти; ветеранів бойових дій.

Як відомо, відповідний закон ухвалив підконтрольний Кремлю "парламент" Севастополя ще 17 жовтня. Документ передбачає списання боргу чи часткове списання боргу перед українськими банками жителів міста. Раніше президент РФ Володимир Путін радив кримчанам не поспішати віддавати старі кредити.

За оцінками експертів, на момент анексії Криму загальна сума заборгованості кримчан перед українськими банками становила близько 2 мільярдів доларів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дорожній скейтинг: Громадський транспорт частково повернувся до звичного розкладу руху
Наступний матеріал
"Новий рік без снігу?": синоптики розповіли, яку погоду чекати на свята
Loading...